Taneční a párová akrobacie

Pravidelné lekce taneční a párové akrobacie jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet, podporovat fyzickou kondici i celkové zdraví těla a přitom se skvěle bavit.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Čtvrtek 19:00 21:00 Mirka Papajiková Tatami sál
Čtvrtek
19:00 - 21:00 - s Mirka Papajiková - at Tatami sál

Pravidelné lekce taneční a párové akrobacie jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet, podporovat fyzickou kondici i celkové zdraví těla a přitom se skvěle bavit.

První polovina lekce je věnována přípravě těla – protažení, posilování správného držení těla, práce ve dvojicích nebo ve skupině, rozvíjení hrubé motoriky a koordinace (propojování pravé a levé hemisféry). Druhá polovina lekce bude věnována procvičováním prvků z taneční a párové akrobacie – pozice hlavou dolů, „zvedačky“, balanční pozice, párová jóga ad. Tyto aktivity pomáhají posilovat celé tělo, rozvíjet koordinaci, stabilitu, prostorovou orientaci a především vnímání vlastního těla. Ke konci lekce bude vždy čas na závěrečné protažení a hlavně příjemnou a uvolňující regeneraci.

Cvičení má pozitivní vliv na držení těla, celkovou fyzickou kondici a pohybovou koordinaci (propojování hemisfér). Příjemným bonusem je intenzivní vyčištění hlavy a spoustu, spoustu endorfinů.

Na lekci může přijít kdokoli se zájmem o toto zábavné a komplexní cvičení. Můžete přijít jednotlivě, ve dvojici, nebo skupince – v případě více než 4 lidí se prosím na e‑mailu ujistěte, že pro vás bude na lekci prostor.

 

Cena lekce: 290,- Kč
Částku je možné poslat na účet 1795920023/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte „akro“ + své jméno) nebo zaplatit hotově na místě.
Přineste si s sebou: pohodlné oblečení bez pásků a přezek. Karimatky nejsou potřeba, v sále jsou žíněnky.
Délka: 2 hodiny, 1x za 14 dní (říjen-leden)
Lekce probíhají v termínu těchto čtvrtků: říjen: 3.,17.,31.10. / listopad: 14. a 28.11. / prosinec: 12.12 / leden 9. a 23.1
Čas: 19–21hod
Přihlášky:

 

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Párová akrobacie, Prostor 8, Praha 2

Mirka Papajiková, Praha 2, Prostor 8

Učím tanec už více než 5 let. Zaměřuji se především na rozvoj citlivosti a vědomí (vůči sobě i okolí) a vnitřní práci, která se postupně rozvíjí směrem ven - k partnerovi. Využívám tradiční i méně obvyklé kontaktní aktivity, kontaktní hry a principy komunitní tvorby, které unikátně rozvíjí schopnost vnímat sebe jako součást celku.