Workshop PERMANENTO – cvičení na podporu samo-ozdravných procesů v těle

4. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00Kateřina Machačová

Chci se zúčastnit semináře

4. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00
1200 Kč

Přihlásit se

Workshop Permanento

„Pochopíte proč a naučíte se jak pracovat s vlastním tělem tak, aby vám bylo oporou pro cokoliv, co potřebujete a hlavně chcete v životě dělat!”

  • osvojíte si několik velmi efektivních pohybů inspirovaných principy vývojové kineziologie
  • pochopíte, proč jsou tak důležité, jak konkrétně působí a jak obrovský přesah mají
  • naučíte se jednotlivé pohyby modifikovat tak, aby to odpovídalo vaší kondici a cílům a aby mohly zapadnout do vašeho každodenního života

PERMANENTO je cvičení inspirované principy vývojové kineziologie a vytvořené pro kompenzaci negativních dopadů moderního způsobu života definovaného sezením, spěchem, stresem nebo nepravidelným či jednostranným pohybem a pro podporu fyziologicky správného fungování organismu. Tento workshop může od základu změnit váš život k lepšímu. Odstartovat nový začátek! A nebude to náhoda. Pohyby se vrátíme do prvního roku života. Do doby, kdy tělo fungovalo dokonale a kdy jste to byli vy a nikdo jiný. Žádné převzaté motorické dráhy. Žádné převzaté programy. Žádná očekávání. Žádné ego… jen naše dokonalé tělo a vaše krásná duše!

Více najdete ZDE

Organizační informace

Termín: neděle 4.12.2022 od 18 do 21h
Cena workshopu: 1 200 Kč (2 lektorky na max. 12 účastníků, možnost využít příspěvek ZP)

„Pochopíte proč a naučíte se jak!“

 

 

 

Kateřina Machačová

Jmenuji se Kateřina Macháčová a jsem zakladatelkou iniciativy POHYB PRO ŽIVOT a autorkou konceptu cvičení PERMANENTO. Pohybem se na profesionální úrovni zabývám od roku 1999. Mým hlavním cílem je v širších souvislostech šířit vše, co o pohybu vím, a nabízet efektivní a zároveň dlouhodobě udržitelné řešení pro všechny, kdo na sobě chtějí pracovat. Jen s takovým […] Více

Chci se zúčastnit semináře

4. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00
1200 Kč

Přihlásit se
Zařazeno v: Cvičení

Další semináře

La Loba, Prostor 8 Michaela Petersen Michaela Petersen

Tento večer se nám otevírá ten pravý čas pro tanec La Loba. „Vem si zpět svou sílu. Sdílej hlas své duše a zpívej svou vnitřní píseň. Je čas!... jednej podle svého srdce a prokazuj úctu ke svému tělu, projevuj svou moudrost a sdílej svůj hlas"... a proto se vydáme do lesa, do našeho vlastního lesa do ŽIVOTA... Protančete se ke svému nitru, ke své divoké vlčici. Zapojíte všechny své smysly. Bude čas i na sdílení, meditaci, povídání... Každý večer je jedinečný. Každý den je jedinečný. Prožijte ho naplno se vším, co k vám patří!

Detail semináře