Michaela Petersen

Zajíma se o Osobní rozvoj

Mé srdce rozeznívá osobní motto „Cesta je život a život je cesta“ a díky toulavým botám jsem stále v pohybu – podobně jako voda. Původně jsem totiž inženýrka vodohospodářka, ale dnes cestuji a provázím na cestách, tančím, vedu rituály vycházející z moudrosti starých národů, pracuji s tarotem, můžete ke mně přijít na osobní konzultace.

Studium fakulty tělovýchovy a sportu na Karlově univerzitě jsem si nechala rozmluvit, je přece zapotřebí dělat něco pořádného! Ale ani jako inženýrku vodohospodářku mě neopustila touha po pohybu a objevování světa. Na mnoho let jsem zakotvila v Dánsku, kde jsem vedla pohybové a sebepoznávací semináře. Prošla jsem tu rovněž výcvikem psychologie práce s klientem a intenzivním tréninkem důvěry v to, co slyším, vidím a cítím. Absolvovala jsem rovněž kurzy komunikace se zvířaty nebo automatické kresby. Ve Španělsku jsem studovala energeticko-sluneční masáž.

První návštěvou Jižní Ameriky jsem si splnila sen a od té doby jsem tento světadíl navštívila mnohokrát – sama i s malými skupinkami lidí, které provázím za indiány Q´ero do Peru nebo za Toltéky a Mayi do Mexika, barevné Guatemaly a úžasné Kolumbie za léčiteli a šamany. Mohu se však s vámi vydat také poutní stezkou El Camino do Santiaga de Compostela, ukázat vám mystickou Galícii a mnoho dalších krásných míst plných energie. Každou cestu chápu jako možnost citlivě poznávat tamější kulturu, přírodu, lidi i sama sebe.

Má vášeň pro pohyb a tanec, cestování, moudrost přírodních národů, propojení s přírodou a komunikace se zvířaty se časem spojily v jeden proud a staly se mou prací i posláním.

Můžete jen tak naslouchat mým příběhům nebo se mnou cestovat jak po Evropě, Jižní a Střední Americe, tak po tajemném světě tarotových karet. Můžete se mnou tančit tanec nejrůznějších totemových zvířat, nechat se provést rituálem Despacho – poděkování Matce Zemi – nebo se při osobních konzultacích vydat na cestu poznání a využití vašeho potenciálu.

… Nusta
Tímto jménem mě jednoho večera nazvala indiánská babička Dona Maria pod posvátnou horou Machu Picchu v Peru. Nusta je v jazyce indiánů Quechua ženský princip nebo také horská princezna. 

Nadcházející akce lektora

Věřili byste tomu, že ještě pár lety, fyzikové nedokázali vysvětlit, jak vůbec čmelák může létat? … když má na svá malá křídla příliž velké tělo! Ale může, už to ví, úsměv. Čmelák vás na vaší cestě může podpořit, abyste dokázali to, co se ostatním může zdát nemožné. Pomůže vám vyživit pocit síly a naprosté důvěry ve své schopnosti.

Detail semináře