Konflikt jako příležitost (seminář pro profesionály)

7.- 8. duben 2022 – 9:30 - 15:30Martin Švihla

Chci se zúčastnit semináře

7.- 8. duben 2022 – 9:30 - 15:30
4000 Kč

Přihlásit se

Konflikt jako příležitost

Často je konflikt vnímán jako cosi negativního a mnoho lidí se mu snaží vyhnout za každou cenu. Často se obáváme, že na nás bude někdo nepříjemný, že nebudeme schopni argumentovat, že to stejně nemá cenu, že „moudřejší ustoupí“…

Pokud však změníme náš pohled a začneme konflikty vnímat jako příležitost pro zlepšení vztahů nebo systémů, kterých jsme součástí (firmy, organizace, pracoviště, rodina…) můžeme tak dosáhnout lepší kvality našeho osobního i pracovního života.

 

Cíle semináře

  • vidět pracovní i osobní konflikt jako možnost zlepšit danou situaci/stav/vztah
  • předcházet konfliktům nebo je konstruktivně řešit
  • najít svou stabilitu, jednat vyrovnaně ze svého středu a vymezit a udržovat své hranice
  • být přirozenou autoritou
  • vnímat potenciál a omezení druhých lidí
  • schopnost podívat se na protistranu nezaujatě a s nadhledem
  • ovládat různé strategie řešení konfliktu
  • používat win-win strategii v komunikaci a ve spolupráci s kolegy/partnery

 

Seminář je jedinečný v tom, že všechna témata si prožijete na všech úrovních své osobnosti: mentálně, emočně i fyzicky. Prostor je věnován teoretickým konceptům i fyzickému zážitku při praktických cvičeních.

Pochopení i učení jsou tím hlubší a trvalejší. Samozřejmostí je propojení semináře s každodenní profesionální praxí i soukromým životem, a to díky praktickým nácvikům různých situací, se kterými se běžně setkáváte.

Důležitou částí semináře jsou i doporučení a techniky, pomocí kterých můžou absolventi pokračovat ve svém osobním rozvoji a posouvat se v oblasti tématu konfliktů samostatně v každodenním životě.

 

Pro koho je vhodný tento seminář?

Tento seminář je vhodný pro všechny, kteří pracovně přicházejí do kontaktu s lidmi – ať už s kolegy, nadřízenými/podřízenými, s obchodními partnery nebo se zákazníky, velmi přínosný je i pro osobní život.

 

 

Organizační informace

Lektor: Ing. Martin Švihla, PhD. (lektor seminářů firemního vzdělávání, učitel bojového umění aikido, podnikatel)
Místo: Prostor 8, Šmilovského 1437/8, Praha 2
Cena: 4.000,- Kč bez DPH
Datum a čas: 7.-8.4.2022 (čtvrtek 9:30-17:00, pátek 9:00-15:30)
Občerstvení: součástí kurzu je malé občerstvení (coffee break)
Co s sebou: pohodlné („casual“) oblečení, pohodlné přezuvky
Více informací: [email protected]
Přihlášení: po přihlášení obdržíte instrukce k platbě semináře
Platba: pro závaznou rezervaci místa pošlete prosím 4840 Kč (4000 Kč + DPH) na číslo účtu 2601122969/2010 a do zprávy pro přijímatele napište své jméno

 

 

Martin Švihla

Martin je lektorem osobního rozvoje a firemního vzdělávání, vyučuje bojové umění aikido a spoluvytváří několik projektů pro lidi (například kavárnu Bistro Zahrada, lesní školku, aikido klub nebo Prostor 8). V minulosti byl programátorem, vysokoškolským pedagogem, webovým vývojářem i shiatsu terapeutem a všechny tyto zkušenost používá ve své současné práci. Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací […] Více

Chci se zúčastnit semináře

7.- 8. duben 2022 – 9:30 - 15:30
4000 Kč

Přihlásit se

Další semináře

La Loba, Prostor 8 Michaela Petersen Michaela Petersen

Tento večer se nám otevírá ten pravý čas pro tanec La Loba. „Vem si zpět svou sílu. Sdílej hlas své duše a zpívej svou vnitřní píseň. Je čas!... jednej podle svého srdce a prokazuj úctu ke svému tělu, projevuj svou moudrost a sdílej svůj hlas"... a proto se vydáme do lesa, do našeho vlastního lesa do ŽIVOTA... Protančete se ke svému nitru, ke své divoké vlčici. Zapojíte všechny své smysly. Bude čas i na sdílení, meditaci, povídání... Každý večer je jedinečný. Každý den je jedinečný. Prožijte ho naplno se vším, co k vám patří!

Detail semináře