Martin Švihla


Martin je lektorem osobního rozvoje a firemního vzdělávání, vyučuje bojové umění aikidospoluvytváří několik projektů pro lidi (například kavárnu Bistro Zahrada, lesní školku, aikido klub nebo Prostor 8).

V minulosti byl programátorem, vysokoškolským pedagogem, webovým vývojářem i shiatsu terapeutem a všechny tyto zkušenost používá ve své současné práci.

Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací jednoduchého fyzického cvičení, komunikačních technik a psychologických her, čímž oslovují a integrují tělo, srdce a mysl. Jeho oblíbenými tématy jsou rovnováha těla a mysli, práce s emocemi, komunikace a řešení konfliktů nebo pracovní a energetická pohoda. Vede také mužské kruhy.

Nezávisle na tématu kurzu je základním pilířem jeho práce přítomné vědomí a rozvoj lidského potenciálu. Žije principy, které učí. A užívá si to.

 

Reference na Martinovy kurzy a lekce

Nadcházející akce lektora

Oživení: Důvěra nebo strach?

 12.2.2020      18:00    

Jak důvěřovat sobě, druhým i životu, když se vztahy a okolnosti v současnosti neustále mění?

Oživení: Záměr a dosahování cílů

 8.4.2020      18:00    

Schopnost dosahovat cíle je schopností provést vizi z mysli do skutečnosti. Přijďte si na vlastní kůži zažijete, jak silný může být záměr, když máte tělo, které ho dokáže zhmotnit.

Oživení: Napojení na proud života

 13.5.2020      18:00    

Když jsme v souladu se sebou a s tím co se děje kolem, jsme v proudu. Všechno plyne jak má, na čase nezáleží a my jsme spokojení, tvořiví a naplnění.

Srdce muže (mužský kruh)

 27.5.2020      18:00    

Je mnoho způsobů, jak být mužem na tomto světě a každý z nás může objevovat vlastní cestu ke spokojenému životu.

Naplnění životem (víkendový mužský kruh na statku)

 19.6.2020      18:00    

Tento slunovratový víkend v přírodě je pro muže, kteří chtějí žít skutečný, jednoduchý a naplňující život. V tom jsou skryté všechny zázraky a štěstí, které tento svět nabízí.