Martin Švihla


Martin je lektorem osobního rozvoje a firemního vzdělávání, vyučuje bojové umění aikidospoluvytváří několik projektů pro lidi (například kavárnu Bistro Zahrada, lesní školku, aikido klub nebo Prostor 8).

V minulosti byl programátorem, vysokoškolským pedagogem, webovým vývojářem i shiatsu terapeutem a všechny tyto zkušenost používá ve své současné práci.

Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací jednoduchého fyzického cvičení, komunikačních technik a psychologických her, čímž oslovují a integrují tělo, srdce a mysl. Jeho oblíbenými tématy jsou rovnováha těla a mysli, práce s emocemi, komunikace a řešení konfliktů nebo pracovní a energetická pohoda. Vede také mužské kruhy.

Nezávisle na tématu kurzu je základním pilířem jeho práce přítomné vědomí a rozvoj lidského potenciálu. Žije principy, které učí. A užívá si to.

 

Reference na Martinovy kurzy a lekce

Nadcházející akce lektora

Rok mužských kruhů

 25.9.2019      18:00    

Ucelený roční mužský výcvik - najděte sebe sama v labyrintu každodenního života.

Mužská síla a sebe-vědomí (mužský kruh)

 25.9.2019      18:00    

Když má muž svoji sílu, může. A to z něj dělá muže. Může se postavit za to, na čem mu záleží nebo ustát situace, ve kterých se mnohým podlomí kolena. Během tohoto mužského kruhu se postavíme pevně na zem, abychom se spojili se zdrojem naší vnitřní síly a dovolili si ji zažít a projevit. Půjdeme až k základům toho, co jako lidé a muži jsme.

Oživení: Tělo a mysl – psychosomatika v praxi

 16.10.2019      18:00    

Naše psychická rovnováha se přepisuje do fyzické a obráceně, fyzická pohoda nám dává základ pro mentální a emoční uvolněnost. Tento vztah těla a mysli se dá jednoduše využít pro větší rovnováhu v každodenním životě.

Soupeření a spolupráce (mužský kruh)

 30.10.2019      18:00    

Muži jsou stvořeni ke spolupráci a sdílení. A zároveň, muži jsou stvořeni k soupeření. Tento večer spojuje tyto dva protiklady a učí nás, jak být s druhými muži a zároveň zůstat sám sebou.

Otec a kořeny mužské energie (mužský kruh)

 27.11.2019      18:00    

Otec je prvním mužem v našich životech. Jsme si vědomi, jak moc je náš otec postavou, která určuje náš vztah k našemu mužství, k životu, k ženám i k našim dětem? Na tomto večeru se podíváme na to, jak vztah otce a syna pochopit a přijmout tak, abychom se stali svobodnějšími a dospělejšími muži.

Oživení: Odpočinek a dobrý spánek

 15.1.2020      18:00    

Jednoduchá cvičení pro zklidnění a regeneraci v každodenním životě - jak se odpojit od každodenních povinností, vyčistit si hlavu, vrátit se k sobě a odpočinout si.

Oživení: Důvěra nebo strach?

 12.2.2020      18:00    

Jak důvěřovat sobě, druhým i životu, když se vztahy a okolnosti v současnosti neustále mění?

Oživení: Záměr a dosahování cílů

 8.4.2020      18:00    

Schopnost dosahovat cíle je schopností provést vizi z mysli do skutečnosti. Přijďte si na vlastní kůži zažijete, jak silný může být záměr, když máte tělo, které ho dokáže zhmotnit.

Oživení: Napojení na proud života

 13.5.2020      18:00    

Když jsme v souladu se sebou a s tím co se děje kolem, jsme v proudu. Všechno plyne jak má, na čase nezáleží a my jsme spokojení, tvořiví a naplnění.

Naplnění životem (víkendový mužský kruh na statku)

 19.6.2020      18:00    

Tento slunovratový víkend v přírodě je pro muže, kteří chtějí žít skutečný, jednoduchý a naplňující život. V tom jsou skryté všechny zázraky a štěstí, které tento svět nabízí.