Tvůrkyně života

Milé ženy, od února se můžete těšit na můj nový kurz Tvůrkyně života. Protože se sama vzdělávám a rostu v tématu rozvíjení ženství, rozhodla jsem se, že pro vás připravím krásnou pěti-měsíční cestu, na které se ponoříme do ženských archetypů, spojíme se s energií královny a svůj život vezmeme do vlastních rukou ve své síle a ženské jemnosti.

Tato lekce probíhala v minulosti a už skončila.
Pro aktuální lekce se podívejte na náš rozvrh.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Čtvrtek 18:00 20:30 Gaia Kamila Klapková Parketový sál
Čtvrtek
18:00 - 20:30 - s Gaia Kamila Klapková - at Parketový sál

Na této cestě se budeme spojovat s Matkou Zemí a probudíme sílu našich srdcí. Ponoříme se i do tématu mužsko-ženské polarity, kdy harmonizace obou polovin v nás přinese do našich vztahů více pochopení a úcty. Spojíme se také se silou našich předkyň a začneme léčit naše ženské linie. Posvítíme si i na naše stinné stránky a pochopíme, proč už není třeba se stavět do role oběti. Rozvineme svou ženskou moudrost a začneme si být plně vědomy svých kvalit a své ženské síly. Skrze práci s tělem a energií se a s uvědomováním si své jedinečnosti rozproudíme i svou životní energii - sexualitu. Je to mocná tvořivá síla, která nám umožňuje tvořit si život podle svých představ. Čekají nás také meditace, rituály a intuitivní tanec.

  • Chceš být součástí podpůrného ženského kruhu?
  • Máš pocit, že tvé ženství chce rozvkést?
  • Toužíš po klidu a harmonii ve svém životě?
  • Máš chuť probudit svou nespoutanou svobodou divošku a cítit svou vášeň?

Pokud máš aspoň jedno ano, jsi vítána, bude mi ctí tě na Tvé cestě provázet.

Setkávat se budeme každý týden ve čtvrtek v uzavřené skupině žen, která tak zůstane po celou dobu kurzu. Tento formát nám dovolí vytvořit ve skupině důvěru a také závazek, že projdete celým kurzem s podporou celého kruhu. Vždy se vytvoří dokonalá skupina žen, které se navzájem obohcují a inspirují.

 

Termín kurzu: 14.2.- 13.6.2019, celkem 16 setkání (kromě 18.4. a 9.5.2019)
Kdy: každý čtvrtek 18–20:30 hod (2,5 hodiny)
Cena: 6500,- Kč (Kurz je také možné uhradit na tři splátky: 1. záloha 2300 Kč do 31.1.2019, 2. 14.2. 2300 kč, 3. 14.3. 2300 Kč.)

Zálohu 2300 Kč pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište „TZ a Vaše jméno“. Potvrzení platby a přihlášení vám potvrdím najednou po jejím zaplacení.

Pro přihlášení je třeba zaplatit zálohu a vyplnit formulář.

Kurz Tvůrkyně života je pětiměsíční a lze jej absolvovat pouze jako celek.

Sebou: ženské oblečení, nejlépe sukni, nebo šátek
Více o kurzu: naleznete zde

 

Tvůrkyně života, Prostor 8

Tvůrkyně života, Prostor 8

 

Gaia Kamila Klapková, Prostor 8, Praha 2

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Vedu Kurzy pro ženy.