Gaia Kamila Klapková


Jsem žena na vlastní cestě ke své ženské esenci. Posledních 10 let intenzivně objevuji, co to znamená být opravdovou ženou. Skutečnou ženou, která je ve své síle a zároveň zranitelnosti. Ženou, která je vnitřně krásná, moudrá, laskavá a spokojená sama se sebou. Prozkoumávám, co to znamená bezpodmínečně milovat a jak mít otevřené srdce a zároveň rozpoznat, kdy je třeba se postarat o svoje bezpečí. Kultivuji také svého vnitřního muže, který dokáže svou přítomností a jasností držet prostor pro moje uvolněné ženství.

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Moje kurzy probíhají vždy v uzavřené skupině, kde postupně vzniká důvěra a hluboké sdílení. Skupinka je vždy nesmírně inspirativní a podpůrná a její síla nás drží po celou dobu kurzu v ženském plynutí. Skupina je otevřená všem ženám, které cítí volání být její součástí. Důvěřuji, že se vždy sejde dokonalá sestava žen, které si mají co dát a vždy vzniká ústřední téma, kterým se i já nechávám inspirovat. A to mě velmi naplňuje, neustále obohacuje a i já spolu s vámi rostu.

Těším se na setkání s vámi a bude mi ctí vás na vaší vlastní cestě kousek doprovázet.

Nadcházející akce lektora

Tvůrkyně života I

 25.10.2019      17:00    

Milá ženo, která toužíš objevit svůj plný ženský potenciál, nachystala jsem pro tebe krásný proces k sobě samé, ke spojení se svým tělem, nitrem, duší a s matkou Zemí. Tato spojení jsou základem pro rozvoj čehokoli dalšího. Z tohoto základu můžeš růst, kvést a vonět, jako roste rostlinka z výživné půdy. ♥ Budeš mít prostor se sama zazdrojovat a následně potom mít více energie do svého běžného života. :-)