Mohendžodáro

Milé ženy, od října otevřu nový kurz Mohendžodáro pro ženy. V tomto kurzu rozvinete svoje ženství - laskavost, intuici, komunikaci a sexualitu, objevíte svoje nové kvality a spojíte se s tělem.

Tato lekce probíhala v minulosti a už skončila.
Pro aktuální lekce se podívejte na náš rozvrh.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Čtvrtek 18:00 20:30 Gaia Kamila Klapková Parketový sál
Čtvrtek
18:00 - 20:30 - s Gaia Kamila Klapková - at Parketový sál

Setkávat se budeme každý týden ve čtvrtek v uzavřené skupině žen. Vydáme se společně na cestu prozkoumávání ženských aspektů a rozvíjení svého ženského potenciálu, kdy budeme objevovat a necháme rozkvést svou ženskost, sebevědomí, naučíme se pracovat se svou energií, cítit svoje tělo, důvěřovat svojí intuici, rozvíjet sebelásku a pracovat se svými emocemi. Můžete se také těšit na ženské sdílení, spontánní tanec, meditace a další kouzelné věci, které nás společně čekají. Vytvářím prostor pro ženy, které se chtějí rozvíjet, být šťastné, spokojené, láskyplné a chtějí se cítit dobře.

Při setkáním se naučíme ásany Mohendžodáro, budeme pracovat s pánevním dnem, navzájem se inspirovat, podporovat, posilovat a obohacovat. To vše, abychom se více spojily samy se sebou a byly celistvé, šťastné, spokojené a zářící. Kurz je vhodný pro všechny ženy.

„Pokud cítíš nějakou stagnaci ve svém životě, málo radosti, nenaplněné vztahy a také pokud chceš rozvinout více své ženství, krásu, citlivost, jemnost a něhu, zároveň divokost, nespoutanost a vášeň, jsi tu na správném místě. Toužíš po čas pro sebe a po znovupropojení se svým nitrem? Jsi vítána! Největším darem, co si můžeme dát je čas pro sebe a bytí s ženami – abychom pak mohly být naplno šťastné a naplněné s našimi muži! “

 

Termín kurzu: 4.10.2018 – 7.2.2019, celkem 17 setkání (kromě 11.10. a 27.12.)
Kdy: každý čtvrtek 18–20:30 hod (2,5 hodiny)
Cena: 5900,- Kč (při platbě zálohy do 7.9.2018), později 6500,- Kč.
Zálohu 2000 Kč pošlete na číslo účtu 2500734384/2010, do poznámky napište „MOH a Vaše jméno“. Potvrzení platby a příhlášení vám potvrdím najednou po jejím zaplacení.
Pro přihlášení je třeba zaplatit zálohu a vyplnit formulář.
Sebou: ženské oblečení, nejlépe sukni, nebo šátek

Gaia Kamila Klapková, Prostor 8, Praha 2

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Vedu Kurzy pro ženy.