Lekce PERMANENTO – cvičení na podporu samo-ozdravných procesů v těle

19. září - 31. prosinec 2023 - úterý 19:00-20:00Kateřina Machačová

Přihlašte se včas

19. září - 31. prosinec 2023 - úterý 19:00-20:00
12 lekcí / 2200 Kč

Chci se přihlásit

Lekce PERMANENTO

„Cvičte pravidelně PERMANENTO a pomozte tělu fungovat bez bolestí, únavy nebo jiných komplikací!“

V každé lekci:

  • přirozeně zpevníte hluboký stabilizační systém
  • zaktivujete optimální zapojování těch nejdůležitějších svalů
  • zlepšíte funkci rovnovážného ústrojí
  • zkvalitníte propojení mozkových hemisfér
  • posílíte svalové skupiny s tendencí k ochabování
  • protáhnete svalové skupiny s tendencí ke zkracování
  • zbavíte se nerovnováhy všeho druhu
  • prodloužíte životnost vašeho těla
  • všechny vaše pohyby budou efektivnější a úspornější a vy získáte novou energii

PERMANENTO cíleně stimuluje důležitá mozková centra zajišťující správné fungování a harmonizaci organismu jako celku. Jednotlivé pohyby aktivují původní reflexivní motorické vzorce. Naše tělo se tak postupně zbaví sekundárních motorických vzorců, které vznikly v průběhu života, zbytečně zatěžují náš organismus a mohou být příčinou nejrůznějších komplikací nejen pohybového aparátu. Postupně se tak navrátíte k původnímu nastavení organismu, k sobě samým. Změny brzy pocítíte ve všech oblastech života. Více o cvičení najdete zde: https://www.permanento.cz/.

Vznik ovlivnila práce a publikace autorů Tima Andersona a Geoffa Neuperta, zejména pak kniha s názvem Pressing RESET: Original Strength Reloaded.

Proč je tak důležité se hýbat permanentně?

Protože v dnešní době každodenně poškozujeme naše těla sezením, spěchem nebo stresem. Proto potřebujeme něco, co nám pomůže negativní dopady těchto neřestí každodenně kompenzovat. V podstatě jde o hygienu těla pro moderní způsob života. Stejně jako si čistíme zuby, aby se nezkazily. Všichni víme, že diety nefungují… a s pohybem to je úplně stejné!

Organizační informace

Čas: úterý 19:00 – 20:00
– pravidelně vždy 12 lekcí/ jeden semestr
Počet účastníků: max. 12 účastníků
Cena kurzu: 2 200 Kč/12 lekcí – jednorázový vstup 250 Kč
S sebou: cvičíme v pohodlném oblečení, boty netřeba
Kontakt: [email protected], (+420) 604 741 684 nebo kontaktní formuláře zde

 

 

Reference

Určitě vyzkoušejte! Sama jsem znovu začala s PERMANENTO sestavičkou dva měsíce po porodu. Každé ráno si restartuju tělo, rozproudím krev a co nejvíc - ukradnu si 10 minut jen pro sebe! Už po dvou týdnech každodenního cvičení začínám cítit změny. Tělo se pomalu navrací do normálu a dostává energii! A tu teď fakt potřebuji! Díky Káčo " "Někdy se ráno motám únavou, zacvičím si a jako bych si dala kafe nebo hodinu spánku!" "Začínalo se mi ztěžka, ale teď už to jde skoro samo. Takže pouhé dva týdny mohou udělat mega-změnu.

Zuzka, 6. 6. 2018

Ke cvičení Permanento jsem se dostala zcela náhodou, ale jak už to v životě bývá, ty nejlepší věci přicházejí k člověku, když to nejmíň čeká. Přihlásila jsem se na tříhodinový workshop a byla to ta nejlepší investice do získání nových zkušeností, ale i velice příjemně stráveného volného času v Praze mimo studium. Cvičení je opravdu vytvořené zábavnou formou, takže pohladí na duši i na těle a osobně mi pomáhá příjemně zvládat i bolesti zad.

Cvičení v sobě zahrnuje tři pro mě hodně důležité složky a těmi jsou: 1. vlastní sebevnímání, 2. hluboké dýchání, 3. zapojování hemisfér pomocí vývojové kineziologie. Permanentu a paní Kateřině moc fandím, takže za mě neváhejte a navštivte workshop nebo lekci, nebudete litovat.

Dominka, 18. 2. 2019

Ahoj Káčo,

tak jsem v síle našeho cvičení zvládla v sobotu Gladiátora!!! Sice mám horní polovinu těla trochu namoženou z všelijakého ručkování, přenášení, přitahování a tak, ale jinak dobrý. Je to prostě geniální cvičení!!!

Jen mě trochu mrzí, že moc nedělám reklamu, což bych chtěla. Ostatní mě znají jako "cvičebního magora", takže se vůbec nepozastaví nad tím, že po půl roce nic nedělání jsem schopná zvládnout 7 km a cca 30 překážek. Ale třeba jim to někdy dojde :-).

Katka, 6. 5. 2019

... Váš workshop je prostě úžasná věc. Díky, že to, co jste vyzkoumala, šíříte dál a ještě tak milým způsobem. Je to tak srozumitelné, vrcholně logické... už stokrát mi někdo říkal, že je potřeba cvičit.... ale teprve teď vím jak a hlavně, co to cvičení konkrétně způsobujejak je vše propojené a navíc vnímám okamžité výsledky (hned od pondělí!!!). Když mám chvilku, zacvičím si. Jedu tramvají a cvičím dýchání a když se večer vše uklidní, podívám se na některé Vaše video. A taky se těším na aplikaci do mobilu... Vlastně ani nevím, jak své nadšení popsat!!!

Eva, 24. 10. 2019
Kateřina Machačová

Jmenuji se Kateřina Macháčová a jsem zakladatelkou iniciativy POHYB PRO ŽIVOT a autorkou konceptu cvičení PERMANENTO. Pohybem se na profesionální úrovni zabývám od roku 1999. Mým hlavním cílem je v širších souvislostech šířit vše, co o pohybu vím, a nabízet efektivní a zároveň dlouhodobě udržitelné řešení pro všechny, kdo na sobě chtějí pracovat. Jen s takovým […] Více

Přihlašte se včas

19. září - 31. prosinec 2023 - úterý 19:00-20:00
12 lekcí / 2200 Kč

Chci se přihlásit
Zařazeno v: Cvičení

Další lekce

" alt=""> Petr Vojtíšek Petr Vojtíšek
zář
02

"Pohyb je život" je škola pohybu. Budeme Vás učit, jak se jinak hýbat. Ukážeme vám, jak žít ve vlastním těle, jak ho chápat a vnímat, jak se hýbat a jak být v klidu.

Detail lekce