Intuitivní tanec

8. září - 29. červen 2022 - středa 18:00-19:15Olga Svobodová

Přihlašte se včas

8. září - 29. červen 2022 - středa 18:00-19:15
250 Kč

Chci se přihlásit

Intuitivní tanec

Intuitivní tanec vychází z přirozeného pohybu, kterým nám tělo otevírá svoji moudrost. Intuitivním tancem se dostáváme sami k sobě, podporujeme přirozenou léčivou schopnost našeho těla na fyzické, emocionální i mentální úrovni. Rozvíjíme kreativitu a imaginaci, nacházíme naše zdroje, obnovujeme životní rovnováhu a prostřednictvím sebeuvědomění budujeme sebejistotu i ve vztahu k našemu okolí.

 

Při našich setkáních se budeme věnovat různým způsobům práce s pohybem i zpracování emocí v pohybu. Využijeme techniky tanečně pohybové terapie, např. body & mind centering, Bartenieff Fundamentals, autentický pohyb, Labanovu analýzu pohybu. Intenzivně prožijeme různé pohybové i životní kvality.

 

Intuitivní tanec nevyžaduje žádnou předchozí znalost tanečních technik, je vhodný pro začátečníky i sportovce a tanečníky, kterým přináší kompenzaci pohybové zátěže.

 

Organizační informace

Pro koho je lekce určena: dospělí i bez předchozí taneční zkušenosti
Počet účastníků: 5-15
Cena jednorázové lekce: 250,-Kč, platba v hotovosti na místě
Cena permanentky: 2000,-Kč (10 lekcí)
S sebou: pohodlné oblečení neomezující v pohybu, tančíme naboso nebo v ponožkách, zápisník a tužku, případně také pastelky
Termín: 8.9.-29.6.2022

 

 

Olga Svobodová

Tanci a józe se věnuji dlouhou řadu let. Od baletu a scénického tance přes orientální tance a latinu, až po moji „srdcovku“ – flamenco. V průběhu let jsem zjistila, že tanec a jóga pro mne nejsou jen odreagování, ale že mi pomáhají překonávat zdravotní komplikace („kancelářské“ potíže s páteří), ale i těžké chvíle v životě. […] Více

Přihlašte se včas

8. září - 29. červen 2022 - středa 18:00-19:15
250 Kč

Chci se přihlásit
Zařazeno v: Tanec

Další lekce