ŽENSKÝ SVĚT – roční cyklus večerů pro ženy

V ŽENSKÉM KRUHU - ŽENSKÁ TÉMATA - ŽENSKY - V JAKÉKOLI DOBĚ! Objev v sobě sebe-si-vědomou, krásnou, silnou a láskyplnou ženu se spoustou energie pro život a vyladěnými vztahy k sobě i světu, ať už se v okolním světě děje cokoli. Dej sama sebe na první místo v životě, dopřej si čas pro sebe a tím přispěj ke štěstí všech kolem Tebe. Šťastná žena = šťastný muž = šťastné děti = šťastný svět.

Milá ženo, tento cyklus můžeš potřebovat proto, abys v sobě objevila vědomou a krásnou podstatu sebe sama a mohla se ještě více prožívat a projevovat jako sebe-si-vědomá, krásná, silná a láskyplná žena, která se má ráda, abys měla dost energie pro smysluplný a naplněný život a vyladil se Ti vztah sama k sobě, svému tělu, mužům, ženám i dětem a světu okolo Tebe, za jakýchkoli okolností.

Každý večer cyklu se můžeš těšit na ženský kruh,  jedno ženské nebo životní téma po žensku a rituál k danému tématu. A to je opravdu hodně, obzvláště v dnešní době. Neumím dělat věci napůl nebo na povrchu, jsem pro užitečnost, efektivnost, dobře naplněný čas a aby sis odnesla maximum z toho, co je možné, což nevylučuje, že se to děje i s humorem a v uvolnění.

K aktuální situaci (18. 9. 2020)
Svět kolem nás se neuvěřitelně rychle mění a podmínky v něm panující nám nemusí právě vyhovovat. Možná prožíváš i v souvislosti se všemi omezeními, nařízeními, kterým nyní čelíme, strach, boj, bezmoc apod.
Proto má obzvláště v této době smysl se scházet, vzájemně se vidět, sdílet, podporovat se, ukotvovat se ve své vnitřní síle, ať už fyzicky nebo online. Nenechme se zastavit! Pojďme společně zářit a být ve své síle, proměňovat sebe i svět,  ozývat se za práva svá i našich dětí!
„Protože každý čin jednotlivce vyvěrající ze srdce má cenu“, jak píše Michaela Meera u své aktivity Dýcháme „Bezrouškou“.
A naplňovat naši společnou potřebu Důvěry v sílu a léčivost dechu, potřebu bezpečí a sounáležitosti a odvahu aktivovat sebe, jak naplňuje projektem Dýcháme spolu Sofie Sarras s Přáteli.

 

Cyklus Ženský svět Ti přinese:

 • pravidelný záchytný a energii dobíjející bod každý měsíc
 • podporu a kotvu v chaosu a změnách společnosti, světa
 • spojení s vnitřní silou, odvahou a jasností pro kroky a činy v každodenním život
 • větší sebevědomí, radost a lehkost v životě
 • sebepřijetí, uzdravení vztahu sama k sobě, svému tělu, ženství a sexualitě
 • vysvobození z konceptů a zvyků nás samých i generací žen za námi
 • uzdravení vztahů se ženami, nalezení ženské podpory a sounáležitosti
  potřebné v náročné době víc než kdy jindy
 • uzdravení vztahů s muži
 • integraci ženských rolí v životě
 • tipy, jak se rozvíjet i mezi jednotlivými setkáním

Uvolnění, bezpečí, důvěru, obnovu sil… to nám nabízí setkání žen v kruhu.

Intimitu, hloubku, otevřenost a zároveň i lehkost, krásu a jasnost v rámci životních i ryze ženských témat, která odhalujeme jinak, když jsme jen mezi ženami.

Budeme sdílet svou moudrost, tančit a hýbat se, tvořit, nahlížet témata přes konstelační metodu, procházet rituály a to vše žensky, jemně, pomalu i dynamicky, vášnivě, divoce i mírně, radostně nebo i smutně a především pravdivě.
Těch her, které jako ženy hrajeme často i nevědomě samy se sebou i okolím má většina z nás už stejně dost, tak proč to nezměnit a konečně se moct uvolnit a být samy sebou a ještě být přesně takové přijaty ostatními ženami bez soudů a komentářů, vzájemně si fandit a přát štěstí.

 

A to vše i v kontextu toho, co se děje v našich životech, v současné době ve společnosti, ve světě, kolem nás. Není to nic od reality odtrženého, naopak by nám to mělo co nejvíce pomoct v každodenním životě.

Neděláme to pro zbytečné mluvení a pitvání se v ženských věcech a příbězích. Děláme to pro uvolňování se a vysvobozování z konceptů a zvyků, spojování se s vnitřní silou a jasností, se Zdrojem, Podstatou.

Uvnitřněny, posíleny a uvolněny se pak vrátíme s otevřeným srdcem i myslí domů za svými blízkými, rodinami, do života, do světa.

 

A ještě jedna důležitá věc. Ženský svět není zaměřený proti mužům, právě naopak. Vrátí se k Vám žena spokojená, uzdravená, šťastná a milující… a to si myslím stojí za fandění a podporu:-)))

Moje učitelka meditací, konstelací a také průvodkyně ženských kruhů Světlo Ženy® Sofie Kalyani Sarras nám vždycky říkala: „Nedělejte si z muže kamarádku.“
Když toto děláte, tak se pak nemůžete divit, že máte doma další ženu a ne muže, po kterém toužíte nebo muže, s kterým bojujete o místo, nebo muže, který od Vás utíká a spoustu dalších možností nesouladu. Proto je fajn mít v životě ženy, kamarádky, přítelkyně a mužům nechat jejich mužství.

 

Ženský svět v respektu a úctě vychází z principů, školy a učení Světlo Ženy®, jehož zakladatelkou a průvodkyní od roku 2004 je Sofie Kalyani Sarras.

 

Pro co největší přínos a využití toho, co cyklus nabízí, doporučuji projít ho celý. Proměnu dělá především vědomé pravidelné setkávání, konkrétní témata jsou až na druhém místě.
Můžete se připojit i jen na Vámi vybrané večery.

 

A jak to mám k ženskému světu jako takovému  já, co mi přinesly ženské kruhy, kudy se ubírala moje cesta, proč právě teď tento cyklus a o co všechno se přitom opírám, co mě posiluje, z čeho vycházím, se dozvíte v mém medailonu a také na mém webu www.idasara.cz.

 

Termín celého cyklu: 30. 9. 2020 – 16. 6. 2021
Kdy:
1x měsíčně, středa 18:00 – 21:30
Cena celého cyklu: 3 900 Kč (9 večerů)
Cena jednotlivého večera: 550 Kč
Úvodní a ochutnávkový večer: 440 Kč, pro přihlášené na celý cyklus 330 Kč

Vhodné i pro slečny přibližně od 12 let, záleží na tématu.

 

 

Témata a termíny jednotlivých večerů cyklu:
30.9. 2020
Úvodní a ochutnávkový večer
21.10. 2020Matky a dcery – ženská síla a energie
18.11. 2020Otcové a dcery – ženské sebevědomí a tvořivá síla
16.12. 2020Ženské přátelství a sounáležitost
20.1. 2021Lunární a sluneční cyklus, přechodové rituály
17.2. 2021Ženské tělo, krása a sexualita
17.3. 2021Muži, vztahy, partnerství
13.4. 2021Těhotenství, porod, mateřství
26.5. 2021Práce, tvořivost a peníze po žensku
16.6. 2021Životní smysl a cesta ženy

 

Ida Sára Keltnerová

Zajímá mě vědomé a přirozené rození i umírání, spojení sexuality a spirituality, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, plný a vědomý život v těle, přechod do doby Vodnáře…