Ida Sára Keltnerová


Od mala jsem byla doma v přírodě. Postupně se mi k tomu začal přidávat a otevírat i lidský svět a zájem o fungování člověka ve všech aspektech a sférách.
Pohled na buňky a DNA v mikroskopu. Studium ekosystémů, vzájemných vztahů rostlin, živočichů, prostředí a jak do toho zapadají lidé. Jak fungují rodinné vztahy, společnost, kolektivní vědomí lidstva.
Od mikrokosmu buněk až po makrokosmos kontinentálních ekosystémů, planetární soustavy a hvězd. Cestou k tomu přibyla ještě rovina spirituální a Prázdno, spojení s Mistry Neduality.
To je můj svět. Otázky, jak to všechno funguje, jak to, že žijeme, dýcháme, myslíme, cítíme, milujeme? Jaký to má smysl? Jak žít šťastně, vědomě a smysluplně?
Toto všechno vnímám a zajímá mě i v rámci systemických konstelací. Kolečka systému, vzájemné ovlivnění, neexistující oddělenost. Každý čin kohokoli má vliv na všechny ostatní. Neustálá pozornost k tomu, kde je zdroj energie, zdroj Lásky, zdroj Života. S neustálým přáním, aby se vše dělo pro Nejvyšší dobro všech.

Moje Mistryně a učitelka konstelací Sofie Kalyani Sarras o mně řekla:
V Idině podání je Láska Láskou, srdce Srdcem, tělo Tělem… každá buňka tančí vzrušením tak, že mi nezbývá než zaznít … JDĚTE A BUĎTE U TOHO!“
30. 5. 2018

Sofie Kalyani Sarras je vizionářka, inspirátorka, průvodkyně psychospirituálním rozvojem, učitelka meditací, vědomé komunikace, konstelací a mnoho dalšího.

Více o mně, mé cestě, o tom co dělám a jak to vidí účastníci seminářů, se dozvíte na www.idasara.cz.

 

Reference na Idiny kurzy a lekce

Nadcházející akce lektora

RODINNÉ A SYSTEMICKÉ KONSTELACE

 22.2.2020      9:30    

"To, že vidíš mraky neznamená, že za nimi nesvítí slunce." Cokoli je zaseknuté a nebo nefunkční je možné rozpohybovat nebo se s tím rozloučit, projít těmi mraky a jít prostě dál zalití sluncem.