Workshop Permanento – cvičení pro správné fungování těla i duše

Permanento je cvičení, kvůli kterému nemusíte obrátit svůj život vzhůru nohama – postačí pár minut, ale denně. „Stejně jako si čistíme zuby, aby se nezkazily, potřebujeme v dnešní době vědomě pečovat o tělo, aby nám vydrželo a bylo oporou pro život dle vlastních představ,“ dodává autorka.

Na workshopu Permanento se seznámíte s principy tohoto unikátního cvičení. Osvojíte si několik velmi efektivních pohybů, které cíleně aktivují původní tzv. reflexivní motorické vzorce a přirozeně tak opravují a zpevňují základy kondice nezbytné pro správné fungování těla i duše. Dozvíte se, jak přesně fungují a jak je zařadit do každodenního života. Jejich pravidelným praktikováním postupně pomůžete tělu se zbavit nejrůznějších disbalancí způsobených například sedavým zaměstnáním, jednostranným zatěžováním, přetěžováním nebo i stresem. Každá disbalance – tedy odchylka od správného fungování, zbytečně zatěžuje organismus a může být zdrojem nejrůznějších obtíží od nespokojenosti po únavu, bolesti či nespavost.

Workshop je vhodný pro všechny, kdo se nestíhají pravidelně hýbat a zároveň cítí, že jejich tělo bez pohybu už dlouho fungovat nebude, a chtějí s tím něco udělat.

Účastníci workshopu budou samostatní na cvičení doma, ale nezůstanou bez podpory. Pomůže chytrá video aplikace a každé druhé úterý v měsíci se můžete přijít oživit do kolektivu (lekce v čase 18:10–19:00 hod a lekce v čase 19:10–20:00 hod).

Cílem je se naučit vnímat vlastní tělo a pracovat s ním tak, aby mohlo fungovat a být vám oporou pro cokoliv, co potřebujete nebo chcete v životě dělat!

 

Pro koho je workshop určený: Ženy i muži bez ohledu na věk, kondici nebo zájmy
Počet účastníků: 6–12
Cena: 1200,- Kč
S sebou: Pohodlné oblečení bez bot – podložky a občerstvení zajištěno
Bližší informace: nebo rezervační formulář

Kateřina Macháčová, Prostor 8

Motto: "V dnešní době je nutné vědomě pečovat o tělo, aby mohlo fungovat správně a v harmonii! Čím dříve začnete, tím lépe."