VNITŘNÍ DÍTĚ, SOUROZENCI (konstelační večer)

30. březen 2022 – 18:00 - 21:30Ida Sára Keltnerová

Chci se zúčastnit semináře

30. březen 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Vnitřní dítě, sourozenci

Pro celistvou dospělost potřebujeme mít kontakt se svým vnitřním dítětem, dobře o něj pečovat a komunikovat s ním. Pokud tomu tak není, tak se vnitřní dítě hlásí o pozornost a péči většinou nezdravým způsobem v našem každodenním jednání a komunikaci, kdy ani nevíme, proč se chováme tak, jak se chováme. Najednou jako kdyby nám bylo znovu 5 let a zase jsou tady zpátky všechny ty pocity a způsoby řešení situací z té doby včetně sourozeneckých vztahů.

Je to paradox. Často řešíme vztahy s mámou a tátou a pak si najednou všimneme, jak důležití jsou pro nás sourozenci a jak nám neharmonické vztahy s nimi dokáží připravit nejednu bezesnou noc.
Stejně tak nám i jako rodičům leží na srdci blaho našich dětí a když se soulad mezi nimi nedaří, obzvláště když se jedná o nově vzniklou rodinu s nevlastními dětmi, působí to i na náš vztah s partnerem/kou a celkovou životní pohodu.

I pořadí narození sourozenců má na život mnohem větší vliv, než bychom řekli. Každé místo ať už jedináčka, prvorozeného, druhorozeného nebo nejmladšího dítěte má svá specifika, výhody a výzvy, a když nejsou respektovány, přináší to jedině zmatek a bolest. A jak pak do rodinného obrazu zapadají sourozenci nevlastní, zemřelí nebo dokonce ti nepřiznaní, to už je docela věda, ale i ta má svá pravidla a řád.

Přijďte do tohoto řádu nahlédnout, vnést harmonii do svých sourozeneckých vztahů a vztahů Vašich dětí a také navázat hlubší kontakt se svým vnitřním dítětem.

 

Pro hlubší změnu v tématu Vnitřní dítě, sourozenci doporučujeme projít i tématem Máma a já, Táta a já, protože právě oni utvářeli svou přítomností nebo i nepřítomností Vaše vnitřní dítě a také sourozenecké vztahy. A pokud už tyto večery proběhly, přijďte na večery s tématem Šťastný rodičSíla mých kořenů, které vše předchozí shrnují a ukazují ještě v širších souvislostech.

 


Součástí večera je:
úvod k tématu, vyslovení Vašich záměrů a otázek
prožitkové skupinové konstelace s ukázkami různých situací a jejich řešení
vysvětlení konstelačních principů
otázky a odpovědi
krátký individuální konstelační náhled k tématu pro každého účastníka

Ve větší míře se budeme věnovat oblastem a otázkám, které zajímají a jsou aktuální k tématu pro každého z Vás. Každý si svobodně volí míru svého aktivního zapojení a míru věnovanou pozorování.

Organizační informace

Přijít můžete na jeden večer, více nebo všechny tak, jak potřebujete.
Konstelační večery na sebe volně navazují
. Při absolvování všech 7 se Vám dostane uceleného pohledu, prožitku a proměny v rámci rodinných vztahů a témat, proto to doporučujeme a vycházíme vstříc zvýhodněným vyrovnáním a koncepcí večerů.

 

Kdy: středa 30. března 2021, 18:00 – 21:30
Vyrovnání: 590 Kč/ 1 večer, 1600 Kč/ 3 večery, 3400 Kč/ 7 večerů
Kde: Parketový sál
Provází: Ida Sára Keltnerová, www.idasara.cz, [email protected], +420 773 102 017

 

 

Konstelační večery

Termíny a témata všech konstelačních večerů:

6. 10. 2021 Láska, vztahy, sexualita
3. 11. 2021 Rozchody, rozvody, nové rodiny
1. 12. 2021 Máma a já
2. 2. 2022 Táta a já
30. 3. 2022 Vnitřní dítě, sourozenci
27. 4. 2022 Šťastný rodič
8. 6. 2022 Síla mých kořenů

 

 

Ida Sára Keltnerová

V Prostoru 8 provázím Konstelační večery a Ženský kruh. Zajímá mě přirozený rytmus života, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, harmonie ve vztazích a rodinách, síla našich kořenů, plný a vášnivý život v těle a také praktické, funkční a zábavné postupy a metody. Více

Chci se zúčastnit semináře

30. březen 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová

Tvoje kořeny jsou naprosto jedinečné. Máš své jedinečné místo na světě. Máš svou jedinečnou cestu životem. Svoje místo a spojení s kořeny si nemusíš zasloužit nebo vybojovat, nedostaneš je až za zásluhy, až budeš mít ten správný charakter, až něco dokážeš. Nemusíš kvůli tomu ani přijímat nezdravé vzorce z rodu, můžeš si vybrat, co přijmout a co nechat být.

Detail semináře