Ve stopách Černého Pantera

8. května 2023 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Seminář již proběhl

Podívejte se na aktuální semináře

Další semináře

Ve stopách Černého Pantera

Večer plný tance, pohybu a rituálu se vším, co černý panter symbolizuje. Je úzce spjat s energií měsíce, jeho moudrost je tak hluboká jako sama noc. Černý panter vás zve na úžasnou cestu a sděluje: je čas sundat masku a být tím kým jste, žít život plně a intenzivně.

Černý Panter přináší silnou medicínu. Tento „šamanský“ lék učí muže i ženy o kráse energie a o jejím harmonickém používání. Prostřednictvím našich pohybů, tance a snů nám černý panter ukazuje neprobádaná území a učí nás, jak se v nich pohybovat a s odvahou čelit neznámému, vidět cestu i ve zdánlivém chaosu. Pomáhá nám rozpoznat, kdy je ten pravý čas vydat se sám po stopě vlastních snů, skočit….

Splyň s tajemnem s bezpodmínečnou důvěru, BÝT teď a tady, přijímat léčení a nalézt odpovědi, které si neseme ve svém nitru.

Dovolte si být sami sebou, tím kým opravdu jste, ale zároveň se pro tento den proměňte v Černého Pantera a jemným pohybem vklouzněte do řeky života. Překročte své hranice a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka…Prožijte si tanec jako tvůrčí proces ve vší jeho hloubce a obsažnosti, odevzdejte se mu bez zábran.

Uvědomte si svou vlastní sílu!

Organizační informace

Datum: 8.5.2023
Čas: Středa: 18.o0 – 21.oo
Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
Cena: 490 kč
Kontakt a informace o tanci: Michaela Petersen – 604602246, nusta@nusta.cz
Rezevace: www.prostor8.cz
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Seminář již proběhl

Podívejte se na aktuální semináře

Další semináře

Další semináře

Michaela Petersen Michaela Petersen
říj
09

Tanec Draka to je DYNAMIKA, SÍLA, ZASVĚCENÍ, MOUDROST, RŮST a HOJNOST Vydejte se vlastní cestou a uvědomte si svůj potenciál, dotkněte se dračí síly a důvěřujte moudrosti v sobě. Letošní rok je ve znamení Dřevěného Draka, tak s ním přijďte zatančit!

Detail semináře
Michaela Petersen Michaela Petersen

Tento večerní tanec Života a Smrti nám zprostředkuje cestu k sobě. Krok za krokem projdeme rituálem zapuštění celého Bytí co nejhlouběji do Země i budování pevnosti našeho Středu. Živnou půdou pro náš růst a vývoj bude zemitá a neochvějná síla, která nás vynese až do výšin a odhalí tajemná místa uvnitř nás.

Detail semináře