Úvodní a ochutnávkový večer (Ženský svět – večery pro ženy)

30. září 2020 – 18:00 - 21:30Ida Sára Keltnerová

Chci se zúčastnit kurzu

30. září 2020 – 18:00 - 21:30
550 Kč

Přihlásit se

Již na tomto úvodním večeru zažijete plnohodnotný ženský kruh, jeho sílu i jemnost, podporu, smysl toho, proč se ženy schází právě v kruhu.

Pro některou z Vás, která se již rozhodla pro celý cyklus, to bude otevření, vstup a začátek. Pro některou z Vás to bude ochutnávka a možnost okusit, jaké to je, co to může přinést.
Možná společnost žen až zase tak moc nemusíš a bude to pro Tebe nová zkušenost.
Možná chodíš mezi ženy často a teď Ti bude vyhovovat právě tento kruh.

Všechny jste vítány ve své odlišnosti a tím jedinečnosti, která je zároveň obohacením pro všechny ostatní.

 

K aktuální situaci (18. 9. 2020)
Svět kolem nás se neuvěřitelně rychle mění a podmínky v něm panující nám nemusí právě vyhovovat. Možná prožíváš i v souvislosti se všemi omezeními, nařízeními, kterým nyní čelíme, strach, boj, bezmoc apod.
Proto má obzvláště v této době smysl se scházet, vzájemně se vidět, sdílet, podporovat se, ukotvovat se ve své vnitřní síle, ať už fyzicky nebo online. Nenechme se zastavit! Pojďme společně zářit a být ve své síle, proměňovat sebe i svět,  ozývat se za práva svá i našich dětí!
„Protože každý čin jednotlivce vyvěrající ze srdce má cenu“, jak píše Michaela Meera u své aktivity Dýcháme „Bezrouškou“.
A naplňovat naši společnou potřebu Důvěry v sílu a léčivost dechu, potřebu bezpečí a sounáležitosti a odvahu aktivovat sebe, jak naplňuje projektem Dýcháme spolu Sofie Sarras s Přáteli.

 

Cyklus Ženský svět Ti v jakékoli době přinese:

  • pravidelný záchytný a energii dobíjející bod každý měsíc
  • podporu a kotvu v chaosu a změnách společnosti, světa
  • spojení s vnitřní silou, odvahou a jasností pro kroky a činy v každodenním životě
  • větší sebevědomí, radost a lehkost
  • sebepřijetí, uzdravení vztahu sama k sobě, svému tělu, ženství a sexualitě
  • vysvobození z konceptů a zvyků nás samých i generací žen za námi
  • uzdravení vztahů se ženami, nalezení ženské podpory a sounáležitosti potřebné v náročné době víc než kdy jindy
  • uzdravení vztahů s muži
  • integraci ženských rolí v životě
  • tipy, jak se rozvíjet i mezi jednotlivými setkáními

 

Uvolnění, bezpečí, důvěru, obnovu sil… to nám nabízí setkání žen v kruhu.

Intimitu, hloubku, otevřenost a zároveň i lehkost, krásu a jasnost v rámci životních i ryze ženských témat, která odhalujeme jinak, když jsme jen mezi ženami.

Budeme sdílet svou moudrost, tančit a hýbat se, tvořit, nahlížet témata přes konstelační metodu, procházet rituály a to vše žensky, jemně, pomalu i dynamicky, vášnivě, divoce i mírně, radostně nebo i smutně a především pravdivě.
Těch her, které jako ženy hrajeme často i nevědomě samy se sebou i okolím má většina z nás už stejně dost, tak proč to nezměnit a konečně se moct uvolnit a být samy sebou a ještě být přesně takové přijaty ostatními ženami bez soudů a komentářů, vzájemně si fandit a přát štěstí.

A to vše i v kontextu toho, co se děje v našich životech, v současné době ve společnosti, ve světě, kolem nás. Není to nic od reality odtrženého, naopak by nám to mělo co nejvíce pomoct v každodenním životě.


Neděláme to pro zbytečné mluvení a pitvání se v ženských věcech a příbězích.
Děláme to pro uvolňování se a vysvobozování z konceptů a zvyků, spojování se s vnitřní silou a jasností, se Zdrojem, Podstatou.

Uvnitřněny, posíleny a uvolněny se pak vrátíme s otevřeným srdcem i myslí domů za svými blízkými, rodinami, do života, do světa.

 

A ještě jedna důležitá věc. Ženský svět není zaměřený proti mužům, právě naopak. Vrátí se k Vám žena spokojená, uzdravená, šťastná a milující… a to si myslím stojí za fandění a podporu:-)))

Moje učitelka meditací, konstelací a také průvodkyně ženských kruhů Světlo Ženy® Sofie Kalyani Sarras nám vždycky říkala: „Nedělejte si z muže kamarádku.“
Když toto děláte, tak se pak nemůžete divit, že máte doma další ženu a ne muže, po kterém toužíte nebo muže, s kterým bojujete o místo, nebo muže, který od Vás utíká a spoustu dalších možností nesouladu. Proto je fajn mít v životě ženy, kamarádky, přítelkyně a mužům nechat jejich mužství.

 

Ženský svět v respektu a úctě vychází z principů, školy a učení Světlo Ženy®, jehož zakladatelkou a průvodkyní od roku 2004 je Sofie Kalyani Sarras.

 

Pro co největší přínos a využití toho, co cyklus nabízí, doporučuji projít ho celý. Proměnu dělá především vědomé pravidelné setkávání, konkrétní témata jsou až na druhém místě.
Můžete se připojit i jen na Vámi vybrané večery.

 

A jak to mám k ženskému světu jako takovému já, co mi přinesly ženské kruhy, kudy se ubírala moje cesta, proč právě teď tento cyklus a o co všechno se přitom opírám, co mě posiluje, z čeho vycházím, se dozvíte v mém medailonu a také na mém webu www.idasara.cz.

 

Termín celého cyklu: 30. 9. 2020 – 16. 6. 2021
Kdy:
1x měsíčně, středa 18:00 – 21:30

Cena celého cyklu: 3 900 Kč (9 večerů)
Cena jednotlivého večera: 550 Kč
Úvodní a ochutnávkový večer: 440 Kč, pro přihlášené na celý cyklus 330 Kč ( tato zvýhodněná cena se platí hotově na místě)

Vhodné i pro slečny přibližně od 12 let, záleží na tématu.

 

Úvodní večer

 

Témata a termíny jednotlivých večerů cyklu:

30.9. 2020Úvodní a ochutnávkový večer
21.10. 2020Matky a dcery – ženská síla a energie
18.11. 2020Otcové a dcery – ženské sebevědomí a tvořivá síla
16.12. 2020Ženské přátelství a sounáležitost
20.1. 2021Lunární a sluneční cyklus, přechodové rituály
17.2. 2021Ženské tělo, krása a sexualita
17.3. 2021 – Muži, vztahy, partnerství
7.4. 2021 – Těhotenství, porod, mateřství
19.5. 2021 – Práce, tvořivost a peníze po žensku
16.6. 2021 – Životní smysl a cesta ženy

Ida Sára Keltnerová

V Prostoru 8 provázím ženský kruh a konstelační večery. Zajímá mě přirozený rytmus života, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, harmonie ve vztazích a rodinách, síla našich kořenů, plný a vášnivý život v těle a také praktické, funkční a zábavné postupy a metody. Více

Chci se zúčastnit kurzu

30. září 2020 – 18:00 - 21:30
550 Kč

Přihlásit se