Tvůrkyně života I

Milá ženo, která toužíš objevit svůj plný ženský potenciál, nachystala jsem pro tebe krásný proces k sobě samé, ke spojení se svým tělem, nitrem, duší a s matkou Zemí. Tato spojení jsou základem pro rozvoj čehokoli dalšího. Z tohoto základu můžeš růst, kvést a vonět, jako roste rostlinka z výživné půdy. ♥ Budeš mít prostor se sama zazdrojovat a následně potom mít více energie do svého běžného života. :-)

Milá ženo, srdečně tě zvu na celodenní workshop Tvůrkyně života, kde můžeš v bezpečném prostoru žen objevovat svůj plný ženský potenciál.

Tento den věnuji sama sobě a také všem ženám, které chtějí žít ve spojení se sebou, svým nitrem, duší, tělem a také matkou zemí. Tato spojení jsou základem pro rozvoj čehokoli dalšího ve tvém životě. Z tohoto základu můžeš růst, kvést a vonět, jako roste rostlinka z výživné půdy. ♥ Budeš mít prostor se sama spojit se svými zdroji a mít tak více energie do svého běžného života. 🙂

Na workshopu se ponoříme do témat: vnitřní klid a zároveň ženské plynutí, zdravé emoce, naše stíny, láska a přijetí, otevření se naplňujícím vztahům. Otevřeme i téma životní síly – sexuality a jak ji v ženské jemnosti rozvíjet tak, abychom se cítily naplněné. Provázet nás bude tanec, meditace, sdílení, dotek, sebedotazování a oltář hojnosti, který si společně vytvoříme. 😛

Bezpečný prostor pro tebe bude držet Gaia Kamila.

„Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na kurzu zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života. Projdeme společně i několika krásnými rituály. Dnešní ženy se probouzí k vědomí si své síly a posvátné ženskosti. Možná že i ty toužíš po tom rozvinout své ženské kvality a nekonečnou tvořivou sílu. Toužíš po hlubším spojení se svým tělem a duší. Chceš se nechat vést svou intuicí a následovat hlas svého srdce. Pokud ano, je tento kurz určen právě pro Tebe. Bude mi ctí tě na tvé vlastní cestě provázet.“ 

Na této tvé jedinečné osobní hluboké cestě se budeš učit:

  • Jak nechat svou ženskou esenci ještě více rozvkést.
  • Být viděna a vnímána jako ŽENA.
  • Najít vnitřní klid a spojení se svou intuicí.
  • Otevřít svoje srdce lásce k sobě a ostatním a zároveň lásku přijímat.
  • Probouzet svou nespoutanou, svobodou a vášnivou energii.
  • Propojovat se se svým tělem a vnášet do něj živost.
  • Být v kontaktu se svými potřebami a jasně a laskavě je vyjadřovat.
  • Jak tvořit svůj život podle svých představ.
  • Uvolnit se a jen tak být.
  • Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání ke spočinutí v ženské energii, moc ráda tě na transformačním víkendu uvidím.

 

 

Kdy: 26. října 2019
Čas: 9:30 – 19 hod
Cena: 1 600 Kč

Po vyplnění závazné přihlášky a zaplacení kurzovného 1600 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽL + tvé jméno) obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se hlaste co nejdříve.

Více informací: zde.

 

Tvůrkyně života I

Gaia Kamila Klapková, Prostor 8, Praha 2

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Vedu Kurzy pro ženy.