Tvůrkyně života – Královna, večer

Milé ženy, srdečně vás zvu v tomto úplňkovém čase ke společnému sdílení ženské energie.

Zvu vás do bezpečného ženského kruhu k vzájemnému sdílení a podpoře v tématu a archetypu Královny. Je to jeden z našich aspektů, který je pro nás ženy velmi důležitý a tak vás zvu na jeho objevení, prozkoumání a integrování do našich každodenních životů. 🙂

„Vytvářím podpůrný, přijímající a posvátný prostor pro všechny ženy, které jsou ochotné přinést do kruhu sami sebe a se zvědavostí prozkoumávat svá ženská témata, dary a kvality. Pracuji s čakrovou mapou, která ti lépe pomůže orientovat se ve svých tématech. Do tohoto posvátného ženského prostoru můžeš vnášet své otázky, obavy, prožitky, porozumění a společně tak tvořit léčivý kruh, který slouží pro každou z nás i pro kolektivní ženské vědomí. Na tomto večeru zažiješ hlubší spojení se sebou, s ostatními ženami a také sílu a podporu všech žen. Dostaneš i praktické návody, které si můžeš odnést do svého každodenního života.“

  • Máš chuť si v létě udělat večer pro sebe a pro posílení sebe a své jedinečně cesty?
  • Máš pocit, že tvé ženství chce ještě více rozkvést?
  • Toužíš po vnitřním klidu a spokojenosti?
  • Ráda bys podpořila i svůj vztah s blízkou osobou?
  • Chceš si jen tak spočinout v kruhu žen?

Pokud v tobě nějaká věta zarezonovala, nebo cítíš volání ke spočinutí v ženské energii, moc ráda tě na našem společném večeru uvidím.

Večer Tvůrkyně života je pro všechny ženy, nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost.

Kdy: 15. srpna 2019
Cena: 250 Kč předem na účet

Po vyplnění přihlášky a zaslání platby pro rezrvaci místa 250 Kč na účet 2500734384/2010 (do poznámky uveď TŽ + tvé jméno), obdržíš informace o potvrzení platby a rezervaci místa. Počet míst je omezen kapacitou prostoru, proto se prosím hlaste ihned, zatím jsou ještě volná místa.

Více informací: zde.

 

Tvůrkyně života – Královna, večer

Gaia Kamila Klapková, Prostor 8, Praha 2

Na svých hodinách vytvářím prostor pro ženy, kde každá může být sama sebou a může růst svým tempem a v bezpečném prostředí. Vedu Kurzy pro ženy.