TÁTA A JÁ (konstelační večer)

2. únor 2022 – 18:00 - 21:30Ida Sára Keltnerová

Chci se zúčastnit semináře

2. únor 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Táta a já

Kvality, které nám vnitřně přináší do života táta, ať už je či byl jakýkoli, nikdy nemůže nahradit máma, i kdyby se o to snažila. Ženám nemůže pocit sebehodnoty, lásku, přijetí a podporu táty nahradit partner, i kdyby je na rukou nosil. Muže nezasvětí do vnitřní síly a mužského světa máma a otcovskou oporu a jasnost do života mu nedá partnerka, i kdyby ho milovala sebevíc.

Nedostatek prožívané lásky a spojení nebo odmítání táty s ním paradoxně vytváří nezdravé pouto, které váže pozornost a životní energii jak synů, tak dcer. Těm se potom nedaří plně dospět, nejsou plně přítomni ve svých současných vztazích, v tvořivosti, nemohou jít dopředu v životě, protože zůstávají vnitřně v minulosti u svých zranění spojených s tátou a dokonce je přenášejí dál do vztahů se svými dětmi.

Uviděním a pojmenováním principů, které platí pro vztah s tátou pro dcery a které platí pro syny, se Vám narovná v životě spousta věcí, otevře se Vám cesta k vnitřnímu spojení s tátou, ať už je fyzicky kdekoli, a k aktivaci životní síly, tvořivosti, koncentrace, pevnosti, schopnosti zacílení atd., které k Vám proudí právě ze strany otce.

 

Pro hlubší změnu v tématu Táta a já doporučujeme projít i tématem Máma a já, protože potíže s tátou jsou někdy převlečené potíže s mámou a naopak, a bez spojení s jedním se nemůžeme osvobodit z nezdravého vlivu druhého, prostě máme rodiče dva, a také tématem Vnitřní dítě, sourozenci, protože právě rané dětství je v nás hluboce otištěno a sourozenci ve vztahu k pozornosti a lásce rodičů je velké téma samo o sobě. Večery s tématy Šťastný rodičSíla mých kořenů vše výše uvedené shrnují a ukazují ještě v širších souvislostech.

 


Součástí večera je:
úvod k tématu, vyslovení Vašich záměrů a otázek
prožitkové skupinové konstelace s ukázkami různých situací a jejich řešení
vysvětlení konstelačních principů
otázky a odpovědi
krátký individuální konstelační náhled k tématu pro každého účastníka

Ve větší míře se budeme věnovat oblastem a otázkám, které zajímají a jsou aktuální k tématu pro každého z Vás. Každý si svobodně volí míru svého aktivního zapojení a míru věnovanou pozorování.

Organizační informace

Přijít můžete na jeden večer, více nebo všechny tak, jak potřebujete.
Konstelační večery na sebe volně navazují
. Při absolvování všech 7 se Vám dostane uceleného pohledu, prožitku a proměny v rámci rodinných vztahů a témat, proto to doporučujeme a vycházíme vstříc zvýhodněným vyrovnáním a koncepcí večerů.

 

Kdy: středa 2. února 2022, 18:00 – 21:30
Vyrovnání: 590 Kč/ 1 večer, 1600 Kč/ 3 večery, 3400 Kč/ 7 večerů
Kde: Parketový sál
Provází: Ida Sára Keltnerová, www.idasara.cz, [email protected], +420 773 102 017

 

 

Konstelační večery

Termíny a témata všech konstelačních večerů:

6. 10. 2021 Láska, vztahy, sexualita
3. 11. 2021 Rozchody, rozvody, nové rodiny
1. 12. 2021 Máma a já
2. 2. 2022 Táta a já
30. 3. 2022 Vnitřní dítě, sourozenci
27. 4. 2022 Šťastný rodič
8. 6. 2022 Síla mých kořenů

 

 

Ida Sára Keltnerová

V Prostoru 8 provázím Konstelační večery a Ženský kruh. Zajímá mě přirozený rytmus života, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, harmonie ve vztazích a rodinách, síla našich kořenů, plný a vášnivý život v těle a také praktické, funkční a zábavné postupy a metody. Více

Chci se zúčastnit semináře

2. únor 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová

Tvoje kořeny jsou naprosto jedinečné. Máš své jedinečné místo na světě. Máš svou jedinečnou cestu životem. Svoje místo a spojení s kořeny si nemusíš zasloužit nebo vybojovat, nedostaneš je až za zásluhy, až budeš mít ten správný charakter, až něco dokážeš. Nemusíš kvůli tomu ani přijímat nezdravé vzorce z rodu, můžeš si vybrat, co přijmout a co nechat být.

Detail semináře