Tanec Velké Medvědice

21. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

21. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Tanec Velké Medvědice

Co se stane, spojí-li se moudrost zemského rozvážného Medvěda s hvězdnou oblohou a souhvězdím Velké medvědice? Setká se moudrost cyklů, noci i dne, odpočinku i aktivity. Medvěd žijící podle cyklů přírody ochraňuje Zemi a život na ní. Odkazuje na prastarou stezku Velké bohyně. K jeho medicíně patří právě síla cyklů, kruhů a spirál, vnitřního a vnějšího světa, přirozené ochrany a soběstačnosti, život v souladu s přírodou.

Tato uzemňující medicína nám pomáhá prohloubit spojení se silou a rytmem Země. Ukazuje nám, jak se naladit na vlastní přirozený cyklus odpočinku a aktivity, pocítit, kdy se potřebujeme ztišit a odejít do ústraní a kdy je čas vyrazit – zprostředkovává cit pro vnímání té správné chvíle. Podporuje meditaci, intuici a práci se sny. Také nám pomáhá ve fázi snění, ale i plánování nového projektu a jeho realizaci – při akci i zakořenění.

Velká medvědice je jedním z nejvýznamnějších souhvězdí, ukazuje k důležitému orientačnímu bodu – k Polárce. Při zimním slunovratu, nejtemnější noci roku, nám právě tato hvězda může ukázat cestu.

Tento taneční večer je naprosto pro všechny, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté.

 

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

Organizační informace

Datum: 21.12. 2022
Čas: 18.00-21.00 hod.
Cena: 490 Kč
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2
Kontakt: Michaela Petersen, tel. 604602246, [email protected]
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev s pitím

 

Reference

Z celého srdce ti děkuji za energeticky bezpečný prostor v kterém jsem mohla doléčit co bylo potřeba. Děkuji i za tvou podporu v procesu ve chvílích kdy jsem strnula. Děkuji 💗 za všechnu Tvou práci

Margita

díky za krásný tanec. ...v tanci jsem načerpala sílu a energii....prostě nááádhera!

Bylo to opravdu silné. Nečekala jsem, že se během pár hodin odplaví a ukáže tolik věcí.

Jana

Zažila jsem Tě poprvé. Něco málo už mám odtančeno. Potkala jsem různé lektory. U některých už si ani nepamatuji, jak pracují. Ale jsem si jista, že Tebe si pamatovat budu. Tebe jsem vnímala silně a byla jsi pro mě opravdová a originální. To dokážu ocenit a vážím si toho. 

Broňa

... Ještě jednou moc děkuji za krásný a hluboký zážitek při Tanci Sovy. Tanec byl pro mě opravdu silný zážitek, fakt mě to dostalo! :-) Ještě stále jsem v údivu a úžasu, co všechno ve mně je. Medicínu Sovy si postupně pouštím do života a otvírám se důvěře, že to spolu zvládneme.

Gábina
Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

21. prosinec 2022 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Další semináře