La Loba – Tanec svobodné duše ženy, které tančí s vlky

...Tanec svobodné duše ženy, které tančí s vlky.

Vydáme se do lesa, do našeho vlastního lesa do ŽIVOTA …
Prostřednictvím TANCE, SDÍLENÍ NAŠICH ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ, CVIČENÍ I MEDITACE se DOSTANEME K NAŠÍ DUŠI – NAŠÍ ESENCI, uvolníme svobodnou a divokou ženu, která je součástí každé z nás.

Kost po kosti, vlas po vlasu, Divoká Žena se vrací zpět. Během nočních snů, prostřednictvím životních událostí a tance pochopí a rozpomene si. Divoká Žena se vrací.

Divoška v nás nám našeptává slova a způsoby a my je následujeme. Pokud jsi tedy jenom kousek od toho, pusť se a přijď tančit hlubokou píseň La Loby. Užij si prostor lásky a zdravých instinktů.

Vydáme se do lesa, do našeho vlastního lesa – do ŽIVOTA.

 

„Jděte do lesa, jděte ven, nevykročíte‐li do lesů, nic se nestane a váš život nikdy nezačne.

Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
haůůůůůůů

Dobrá, vlku, zkusím to…“

 

Vyjdi ven, ať jsi kdekoliv, a tanči!

Pokud se má něco změnit v našich životech, jsme to my. My máme v sobě La Que Sabé, tu která ví.

Má‐li dojít k vnitřní změně, každá jednotlivá žena ji musí provést sama. Má‐li nastat světová změna, my ženy máme svůj způsob, jak napomoci k jejímu dosažení. Jako La Loba shromažďuj kosti ztracených cenností a vyzpívej je tancem zpět k životu.

„Nevykročíš‐li do lesů, nikdy se nic nestane a tvůj život nezačne…“ … Vlčí rasa, z knihy Ženy, které běhaly s vlky.

 

Doba trvání večera: 3.5 hod
S sebou: pohodlné oblečení
Cena večera: 450,- Kč za jeden večer
Počet účastníků: 4–15
Informace o tanci: Michaela Petersen, tel. 775 696 008
Rezervace večera: přímo na stránkách Prostor 8 a nebo na

Lektorka: Michaela Petersen

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference účastníků

 

Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.