Tanec Radosti ze života s Veverkou

13. květen 2024 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

13. květen 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Tanec Radosti ze života s Veverkou

Báseň z knihy Duše zvířat vystihuje Veverku naprosto úžasně:

Po stromech čile pobíhám,
nahoru, dolů, sem i tam.
Shora i zdola poselství nosím
a do neznáma odvážně skočím.
Běhám mezi světy i mimo čas,
oříšky sbírám, než nastane mráz.
Vždy najdu cestu zpět,
vracím se na svůj střed.

 

Každý z vás se s určitě s milou a oblíbenou veverkou někdy setkal. Je hbitá, rychlá, mírná, zároveň zvědavá a radostná. Pohyb je pro ni přirozeností, a to jak nahoru a dolů, tak v prostoru i čase. Ztělesňuje přání, plány, ideje i naděje.

 

Když vám vstoupí do života, může vás vyzvat k tomu, abyste se stáhli a dopřáli si čas pro sebe, nebo naopak vylezli ven a pojali život jako hru.

 

A co znamená veverčí síla a medicína? Například umí vycítit bleskovou intuicí v nejrozmanitějších situacích všechny možnosti, staré stopy, skryté poklady, rezervy a udělat si „celkový obraz“.

 

Veverka učí plodné komunikaci a nalézání vhodného řešení obtížných úkolů a záležitostí. I rozlousknutí tvrdého oříšku pro ni může být hrou, stejně jako pro vás.

 

A co lepšího vás může naučit, než si vedle plnění úkolů najít čas na společnost a hru?

 

Rezervujte si místo včas!

Organizační informace

Datum: 13.5.2024
Čas: 18.00-21.00 hod.
Cena: 490 Kč
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2
Kontakt: Michaela Petersen, tel. 604602246, [email protected]
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev s pitím

 

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference

Z celého srdce ti děkuji za energeticky bezpečný prostor v kterém jsem mohla doléčit co bylo potřeba. Děkuji i za tvou podporu v procesu ve chvílích kdy jsem strnula. Děkuji 💗 za všechnu Tvou práci

Margita

Drahá Míšo. Chci Ti poděkovat s velikou úctou k Tobě za včerejší seminář La Loby. Musím říct, že díky Tvému vedení a špetkou srandovnosti (vnitřního dítěte, co jsi projevila při vedení) a promítala do nás Žen, bylo krásné a otevírající. Díky Tvé jemné a zároveň silné profesionálnosti jsem se mohla po dlooouhé době otevřít.A zároveň jsem měla chuť se otevírat i Ženám, silným Ženám, které ve mě vyvolávají strach. Vždy jsem Toto, co ve mě vyvolávaly, otáčela proti nim a uzavírala se. Děkuju Ti, že jsi mi Svou krásnou duší ukázala, že se není čeho bát a lásku projevovat i skrze své vnitřní šrámy na duši. Ještě jednou Ti děkuji za to, že jsem mohla prožít krásný večer s Tebou a ostatními Ženami v plnosti a krásné proudící ženské síle!

... ještě jednou děkuji za včerejší setkání. Naplnilo mě silou a optimismem....

La Loba
Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

13. květen 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Michaela Petersen Michaela Petersen

Věřili byste tomu, že ještě pár lety, fyzikové nedokázali vysvětlit, jak vůbec čmelák může létat? ... když má na svá malá křídla příliž velké tělo! Ale může, už to ví, úsměv. Čmelák vás na vaší cestě může podpořit, abyste dokázali to, co se ostatním může zdát nemožné. Pomůže vám vyživit pocit síly a naprosté důvěry ve své schopnosti.

Detail semináře