Tanec osobní síly s Pumou

20. duben 2022 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

20. duben 2022 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Tanec osobní síly s Pumou

Pumě se někdy říká horský lev a opravdu vypadá jako malá lvice. Tato druhá největší americká kočkovitá šelma (a čtvrtá na světě) budí oprávněný respekt i obdiv pro svou mrštnost a půvab. Jmen má ještě více, třeba kaguár, stříbrný lev nebo panter, a symbolizuje zdraví, vytrvalost, rychlost, asertivitu i získání vlastní síly.A co vám jemně zavrčí do ucha, když vás vyzve k tanci? „Odvážně jdi životem vpřed se silou a s vědomím svého účelu, zůstaň pravdivý vůči sobě a naplňuj svůj plán bez ohledu na názory druhých.“

Zahajujete nové projekty, chystáte se konečně uvést své plány do praxe nebo potřebujete udělat velký skok do něčeho nového? Zavolejte Pumu!

Dovolte jí, aby vám připomněla vaši vnitřní sílu, obnovte svoji víru v sebe sama i schopnost opravdového a přiměřeného používání síly a energie. Někdy je totiž dobré stejně jako ona našlapovat neslyšně a zlehka a uplatňovat svou sílu jemně, jindy zase energicky a bez váhání skočit.

Puma je dobrým a laskavým průvodcem na cestě i v neschůdných končinách, protože zná vchody a brány do různých světů. Je dobrým ochráncem, který vás povede krajinou duše a naučí vás hravě zdolávat překážky.

Taneční seminář pro ženy i muže každého věku, formy i poslání.

Rezervujte si místo včas!!!

Báseň z knihy Duše zvířat

Tiše v ústraní prodlévám,
vědět o sobě nedávám,
jen ty mě vidět smíš.
Nyní mou radu slyš:
seber odvahu a přijď sám,
jen s tebou se na cestu dám.
Ať zdá se ti leccos známé,
věz, že zdání leckdy klame,
a proto na mě ve všem dej.
Řeknu-li: Skoč, tak neváhej.
Na mě se můžeš spolehnout,
jsem tu doma, znám každý kout,
ukážu ti, kde sílu brát
a jak si rány olízat,
jak sílu čistou mít
i pro jiné tu být,
jak zanechat všeho štvaní
a stáhnout se do ústraní,
svět ze skal výšin sledovat,
další krok v klidu zvažovat.
Dovedu tě tam, kde chceš být,
stačí jen tiše se mnou jít.

Organizační informace

Datum: 20.4.2022
Čas: Středa: 18.o0 – 21.oo
Místo: Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2
Cena: 490 kč
Kontakt a informace o tanci: Michaela Petersen – 604602246, [email protected]
Rezevace: www.prostor8.cz
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev na pití.

Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

20. duben 2022 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Petra Visser Petra Visser

Tento workshop nabídne pokračování do praxe a teorie tradiční Ashtanga jógy. Přidat se může každý, tento workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pro lidi, kteří chtějí prohloubit svou praxi a porozumění ashtanga józe. Může a nemusí navazovat na Kurz Ashtanga jóga Basic 1, v případě, že jste na “jedničce” nebyli, určitá znalost ashtanga jógy je výhodou, ne ale nutností.

Detail semináře
Petra Visser Petra Visser

Tento workshop nabídne pokračování do praxe a teorie tradiční Ashtanga jógy. Přidat se může každý, tento workshop je vhodný pro úplné začátečníky i pro lidi, kteří chtějí prohloubit svou praxi a porozumění ashtanga józe. Může a nemusí navazovat na Kurz Ashtanga jóga Basic 1 a 2, v případě, že jste se přechozích kurzů nezúčastnili, určitá znalost ashtanga jógy je výhodou, ale ne nutností.

Detail semináře