Tanec tajemný let Čmeláka

24. červen 2024 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

24. červen 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Tanec tajemný let Čmeláka

Je čas nechat se vyzvat k tanci od nejužitečnějšího a nejpilnějšího hmyzu! … od Čmeláka.

 

A věděli jste, že včely mají velmi přesný systém předávání zpráv, tzv. včelí tanec? Bývá kruhový, natřásavý nebo chvějivý a včela při něm pohyby tělem a přesnými úhly ke Slunci naviguje ostatní na místo, kde objevila pastvu (kromě toho se včely dorozumívají bzučením v různých frekvencích).

 

Včelí kompas je velmi přesný a najde Slunce, i když je pod mrakem. Zdá se ti, že se nad Tvým životem v této chvíli stahují mraky? Můžeš si na pomoc zavolat Včelu, aby tě přivedla zpět k radosti. Zároveň ti připomene, že i těžká bouřková mračna se nakonec rozplynou.

 

Potkáš-li se ve svém životě se Včelou a čmelákem, ptají se po smyslu tvého konání, po naplnění životních pláství, po sladkosti i odpovědnosti, spolupráci, zábavě i odpočinku. Bez jejich opylování by nikdy nenastala sklizeň a na Zemi by zavládl hlad.

 

Cítíš ve svém životě uspokojivou plodnost? Prozkoumej to při tanci Včely, plného chutí, vůní, vyživujících nektarů a barev života. Vzdej se svých limitujících přesvědčení, očekávání a konvenčních měřítek při tanci se Čmelákem. Prožij svůj tanec jako tvůrčí proces, ve všech vrstvách, kterými tě provede. Dovol si odhalit pravdu sám před sebou. Díky tanci získáš jednoduchý a rychlý přístup přímo ke své vlastní esenci, potkáš se se sebou v celistvosti. Probudíš k životu každičkou buňku!

 

Stejně jako existují včely samotářky i druhy tvořící včelstva, tanec Čmeláků a Včel je určen ženám, mužům, samotářům či společenstvu.

 

Rezervujte si místo včas!!!

Organizační informace

Datum: 24.6.2024
Čas: 18.00-21.00 hod.
Cena: 490 Kč
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2
Kontakt: Michaela Petersen, tel. 604602246, [email protected]
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev s pitím

 

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference

Z celého srdce ti děkuji za energeticky bezpečný prostor v kterém jsem mohla doléčit co bylo potřeba. Děkuji i za tvou podporu v procesu ve chvílích kdy jsem strnula. Děkuji 💗 za všechnu Tvou práci

Margita

Drahá Míšo. Chci Ti poděkovat s velikou úctou k Tobě za včerejší seminář La Loby. Musím říct, že díky Tvému vedení a špetkou srandovnosti (vnitřního dítěte, co jsi projevila při vedení) a promítala do nás Žen, bylo krásné a otevírající. Díky Tvé jemné a zároveň silné profesionálnosti jsem se mohla po dlooouhé době otevřít.A zároveň jsem měla chuť se otevírat i Ženám, silným Ženám, které ve mě vyvolávají strach. Vždy jsem Toto, co ve mě vyvolávaly, otáčela proti nim a uzavírala se. Děkuju Ti, že jsi mi Svou krásnou duší ukázala, že se není čeho bát a lásku projevovat i skrze své vnitřní šrámy na duši. Ještě jednou Ti děkuji za to, že jsem mohla prožít krásný večer s Tebou a ostatními Ženami v plnosti a krásné proudící ženské síle!

... ještě jednou děkuji za včerejší setkání. Naplnilo mě silou a optimismem....

La Loba
Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

24. červen 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Další semináře