Tanec Lunárních zvířat

20. říjen 2021 – 18:00 - 21:15Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

20. říjen 2021 – 18:00 - 21:15
450 Kč

Přihlásit se

Tanec lunárních zvířat

Základními zvířaty, která si většinou spojujeme se silou Měsíce, jsou Sova, Vlk či Zajíc, je jich však celá řada, například bílá Klisna symbolizující sílu Měsíce, mateřství, lásku a plodnost země. Je na nás, abychom jim dali prostor objevit se.

Zajíc je symbol plodnosti, dynamické energie života, obnovení, sexuality a potěšení z ní. Podle východní tradice je Zajícova plodnost způsobena tím, že hledí na Měsíc.

Nádherné Sovy úzce spojené s Lunou jsou symbolem moudrosti a očima noci. Vidí i to, co je skryté. Ovládají tajné vědění, o něž se s námi mohou podělit.

Vlci jsou ztělesněním ducha divočiny, přinášejí silný pocit věrnosti, vnitřní síly a intuice. Vlk nás učí poznat sebe samé, rozvíjet naši sílu, sebedůvěru a jistotu tak, abychom ji nemuseli demonstrovat a dokazovat druhým.

Tento večer bude plný tance, pohybu a rituálů se vším, co Lunární zvířata symbolizují.

Přijďte si zatančit harmonizující a posilující tanec za svitu Luny v úplňku. Nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem

Tento workshop je určen všem – ženám i mužům, mladým i vyzrálým, štíhlým i boubelatým.
Rezervujte si místo včas!

Organizační informace

Datum: 29.9. 2021
Čas: 18.00-21.15 hod.
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2

Cena: 450 Kč

 

 

Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

20. říjen 2021 – 18:00 - 21:15
450 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová
lis
10

Setkání žen v kruhu nabízí každé ženě bez rozdílu věku a životních zkušeností uvolnění, bezpečí, obnovu sil, podporu a vzájemnost. Společně sdílíme, tvoříme, tančíme i odpočíváme. Ženský kruh byl důležitou součástí života našich předkyň v různých kulturách a dobách a je jí i pro nás v době dnešní. Připoj se a dopřej si svůj ženský čas a péči o sebe sama.

Detail semináře