ŠŤASTNÝ RODIČ (konstelační večer)

27. duben 2022 – 18:00 - 21:30Ida Sára Keltnerová

Chci se zúčastnit semináře

27. duben 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Šťastný rodič

Spousta rodičů se své rodičovské roli zcela odevzdá, zapomenou sami na sebe, obětují se a je pro ně těžké rozlišit, kde začíná a končí jejich život a kde život jejich dětí. Do toho často vstoupí nesprávně pochopené principy novodobé výchovy a rodiče v honbě za respektem ke svým dětem a snahou je za žádných okolností nepoškodit ve vývoji zapomenou respektovat a nepoškozovat sami sebe, čímž paradoxně svým dětem vůbec nepomáhají.

Jiní rodiče se svým rodičovstvím často i zcela nevědomě bojují, odmítají ho, nepřijímají změnu ve svém životě a touží, čekají nebo se rovnou snaží žít jako předtím, než se narodily děti. Vyrovnávat neustále rozpor reality a vnitřního světa tužeb a čelit světu, který jejich postoj odsuzuje, je stojí obrovské množství energie, je to nikdy nekončící kolotoč a štěstí je v nedohlednu. Někteří dokonce v důsledku toho od svých dětí odejdou fyzicky nebo vnitřně.

A pak jsou ti rodiče, kteří střídavě prožívají oba výše popsané extrémy a nedaří se jim najít balanc mezi naplňováním svých potřeb a potřeb dětí, způsob jak je sladit, jak propojit dospělý a dětský svět.

Znalost konstelačních principů řádu, lásky a rovnováhy přináší jasnost v tom, že šťastný rodič = šťastné dítě. Ukážeme si, co to znamená v praxi, jaký je správný tok energie v rodině a osvobodíme se od konceptů, které jsou v nás ve vztahu k rodičovství zapsány ať už z doby, kdy jsme vyrůstali, nebo doby současné. Dáme ve svém životě místo, hodnotu a prioritu šťastnému rodičovství.

 

Pro hlubší změnu v tématu Šťastný rodič doporučujeme projít všechna předchozí témata, obzvláště Máma a jáTáta a já, protože v původní rodině to všechno začíná. A pokud už tyto večery proběhly, přijďte na večer s tématem Síla mých kořenů, které vše předchozí shrnuje a ukazuje ještě v širších souvislostech.

 

Součástí večera je:
úvod k tématu, vyslovení Vašich záměrů a otázek
prožitkové skupinové konstelace s ukázkami různých situací a jejich řešení
vysvětlení konstelačních principů
otázky a odpovědi
krátký individuální konstelační náhled k tématu pro každého účastníka

Ve větší míře se budeme věnovat oblastem a otázkám, které zajímají a jsou aktuální k tématu pro každého z Vás. Každý si svobodně volí míru svého aktivního zapojení a míru věnovanou pozorování.

Organizační informace

Přijít můžete na jeden večer, více nebo všechny tak, jak potřebujete.
Konstelační večery na sebe volně navazují
. Při absolvování všech 7 se Vám dostane uceleného pohledu, prožitku a proměny v rámci rodinných vztahů a témat, proto to doporučujeme a vycházíme vstříc zvýhodněným vyrovnáním a koncepcí večerů.

 

Kdy: středa 27. dubna 2021, 18:00 – 21:30
Vyrovnání: 590 Kč/ 1 večer, 1600 Kč/ 3 večery, 3400 Kč/ 7 večerů
Kde: Parketový sál
Provází: Ida Sára Keltnerová, www.idasara.cz, [email protected], +420 773 102 017

 

 

Konstelační večery

Termíny a témata všech konstelačních večerů:

6. 10. 2021 Láska, vztahy, sexualita
3. 11. 2021 Rozchody, rozvody, nové rodiny
1. 12. 2021 Máma a já
2. 2. 2022 Táta a já
30. 3. 2022 Vnitřní dítě, sourozenci
27. 4. 2022 Šťastný rodič
8. 6. 2022 Síla mých kořenů

 

 

Ida Sára Keltnerová

V Prostoru 8 provázím Konstelační večery a Ženský kruh. Zajímá mě přirozený rytmus života, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, harmonie ve vztazích a rodinách, síla našich kořenů, plný a vášnivý život v těle a také praktické, funkční a zábavné postupy a metody. Více

Chci se zúčastnit semináře

27. duben 2022 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová

Tvoje kořeny jsou naprosto jedinečné. Máš své jedinečné místo na světě. Máš svou jedinečnou cestu životem. Svoje místo a spojení s kořeny si nemusíš zasloužit nebo vybojovat, nedostaneš je až za zásluhy, až budeš mít ten správný charakter, až něco dokážeš. Nemusíš kvůli tomu ani přijímat nezdravé vzorce z rodu, můžeš si vybrat, co přijmout a co nechat být.

Detail semináře