MÁMA A JÁ (konstelační večer)

1. prosinec 2021 – 18:00 - 21:30Ida Sára Keltnerová

Chci se zúčastnit semináře

1. prosinec 2021 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Máma a já

Večer se přesouvá na 15.12.

 

Máma, první nejbližší fyzický i citový vztah v životě.
Jak tento vztah ovlivňuje a podmiňuje všechny naše další vztahy a kroky?

Potkat se opravdově s tématem „máma a já“ znamená podívat se většinou hlouběji do svého nitra a odhalit v sobě roviny, na které běžně nevidíme, které v sobě máme, ale děláme, že neexistují a doufáme, že se všechno nějak vyřeší samo časem.

Když se těchto rovin dotkneme, tak se nám v důsledku uleví. Přijde jemnost, láskyplnost a laskavost k sobě i druhým, přijde síla pro život, zahojí se emoční rány či ranky staré kdo ví jak dlouho, vytečou slzy, uvolní se vztek nebo odžije smutek, který na to už dlouho čekal, po tváři se rozlije úsměv, pocítíme klid, dovyživí se něco hlubokého v nás.

Každý má totiž mámu a každý potřebuje v sobě cítit její lásku, ať je mu kolik chce let, a zároveň jasnou hranici a svobodu svého dospělého života, ať je máma ještě tady nebo už na druhém břehu.

Je zdravé si to přiznat a jít tomu naproti dříve, než zjistíte, že nevyřešené věci s Vaší mámou začínají nevědomě řídit Váš život, vztahy, práci, partnerství, rodičovství a dokonce se jako vzorce chování, jednání a komunikace začínají přenášet na Vaše děti.

Udělat si jasno mj. v tom, že lásku mámy nikdy nemůže nahradit láska od partnera nebo dokonce od dětí a také že Vy jako děti nemůžete své mámě nahradit to, co ona potřebovala od svých rodičů nebo např. partnera, že ji nemůžete zachránit a nést zodpovědnost za její štěstí, přináší obrovskou úlevu a nové možnosti pro vlastní život.

 

Pro hlubší změnu v tématu Máma a já doporučujeme projít i tématem Táta a já, protože potíže s mámou jsou někdy převlečené potíže s tátou a naopak, a bez spojení s jedním se nemůžeme osvobodit z nezdravého vlivu druhého, prostě máme rodiče dva, a také tématem Vnitřní dítě, sourozenci, protože právě rané dětství je v nás hluboce otištěno a sourozenci ve vztahu k pozornosti a lásce rodičů je velké téma samo o sobě.

 


Součástí večera je:
úvod k tématu, vyslovení Vašich záměrů a otázek
prožitkové skupinové konstelace s ukázkami různých situací a jejich řešení
vysvětlení konstelačních principů
otázky a odpovědi
krátký individuální konstelační náhled k tématu pro každého účastníka

Ve větší míře se budeme věnovat oblastem a otázkám, které zajímají a jsou aktuální k tématu pro každého z Vás. Každý si svobodně volí míru svého aktivního zapojení a míru věnovanou pozorování.

Organizační informace

Přijít můžete na jeden večer, více nebo všechny tak, jak potřebujete.
Konstelační večery na sebe volně navazují
. Při absolvování všech 7 se Vám dostane uceleného pohledu, prožitku a proměny v rámci rodinných vztahů a témat, proto to doporučujeme a vycházíme vstříc zvýhodněným vyrovnáním a koncepcí večerů.

 

Kdy: středa 1. prosince 2021, 18:00 – 21:30
Vyrovnání: 590 Kč/ 1 večer, 1600 Kč/ 3 večery, 3400 Kč/ 7 večerů
Kde: Parketový sál
Provází: Ida Sára Keltnerová, www.idasara.cz, [email protected], +420 773 102 017

 

 

Konstelační večery

Termíny a témata všech konstelačních večerů:

6. 10. 2021 Láska, vztahy, sexualita
3. 11. 2021 Rozchody, rozvody, nové rodiny
1. 12. 2021 Máma a já
2. 2. 2022 Táta a já
30. 3. 2022 Vnitřní dítě, sourozenci
27. 4. 2022 Šťastný rodič
8. 6. 2022 Síla mých kořenů

 

 

Ida Sára Keltnerová

V Prostoru 8 provázím Konstelační večery a Ženský kruh. Zajímá mě přirozený rytmus života, rovnováha a spojení ženského a mužského principu, harmonie ve vztazích a rodinách, síla našich kořenů, plný a vášnivý život v těle a také praktické, funkční a zábavné postupy a metody. Více

Chci se zúčastnit semináře

1. prosinec 2021 – 18:00 - 21:30
1 večer/ 590 Kč, 3 večery/ 1600 Kč, 7 večerů/ 3400 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová
pro
08

Setkání žen v kruhu nabízí každé ženě bez rozdílu věku a životních zkušeností uvolnění, bezpečí, obnovu sil, podporu a vzájemnost. Společně sdílíme, tvoříme, tančíme i odpočíváme. Ženský kruh byl důležitou součástí života našich předkyň v různých kulturách a dobách a je jí i pro nás v době dnešní. Připoj se a dopřej si svůj ženský čas a péči o sebe sama.

Detail semináře