Let Sovy

Žádní jiní ptáci nejsou opředeni tolika mýty jako právě sovy. Jsou očima noci, úzce spojeni s Lunou a vidí i to, co je jiným skryté. Ovládají tajné vědění, o něž se s námi mohou podělit. Jejich magická síla nám pomůže odhalit tajemství, jak v našem nitru tak i v souvislostech vnějších…

„Na mých cestách po Jižní Americe mě Sova několikrát obdarovala svými pery, na břehu jezera Titicana, na posvátném místě Inků zvaném Willka Uta, u pyramid ve „„Valle de Moche““ u svatyně Huaca Rajada… dívali jsme se z očí do očí a zavolala mě k tanci.

Žádní jiní ptáci nejsou opředeni tolika mýty jako právě sovy. Jsou očima noci, úzce spojeni s Lunou a vidí i to, co je jiným skryté. Ovládají tajné vědění, o něž se s námi mohou podělit. Jejich magická síla nám pomůže odhalit tajemství, jak v našem nitru tak i v souvislostech vnějších…

Tento večer bude plný tance, pohybu a rituálu se vším, co sova symbolizuje. Propojíme se sami se sebou a s lehkostí a moudrostí sov se protančíme k jejich síle.

Budeme naslouchat skryté moudrosti v nás. Obnovíme spojení, které s ní hluboko uvnitř máme. Pojďte si tedy zatančit se Sovou, propojit se s její nádhernou a velmi silnou esencí… nechte své tělo a duši vyjádřit se pohybem.

Sova říká: Vidím skrze temnotu, vím, jednám z pozice své nejvyšší moudrosti.

Tento taneční večer je naprosto pro všechny, mladé i ty vyzrálé, štíhlé i boubelaté. Rezervujte si místo včas!!!

 

Doba trvání večera: 3.5 hod
S sebou: pohodlné oblečení
Cena večera: 450,- Kč za jeden večer
Informace o tanci: Michaela Petersen, tel. 775 696 008
Rezervace večera: přímo na stránkách Prostor 8 a nebo na

 

Reference účastníků

 

Let Sovy, Prostor 8, Praha 2

Let Sovy, Prostor 8, Praha 2

Let Sovy, Prostor 8, Praha 2

Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.