La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky

15. duben 2024 – 18:00 - 21:00Michaela Petersen

Chci se zúčastnit semináře

15. duben 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

La Loba – Tanec svobodné duše ženy, která tančí s vlky

Vydáme se do lesa, do našeho vlastního lesa do ŽIVOTA…
Prostřednictvím TANCE, SDÍLENÍ NAŠICH ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ, CVIČENÍ I MEDITACE se DOSTANEME K NAŠÍ DUŠI – NAŠÍ ESENCI, uvolníme svobodnou a divokou ženu, která je součástí každé z nás.

Kost po kosti, vlas po vlasu, Divoká Žena se vrací zpět.
Během nočních snů a prostřednictvím životních událostí a tance života, pochopí a rozpomene si… Divoká Žena se vrací…

Divoška v nás nám našeptává slova a způsoby a my je následujeme. Pokud jsi tedy jenom kousek od toho, pusť se a přijď tančit hlubokou píseň La Loby. Užij si prostor lásky a zdravých instinktů.

Jděte do lesa, jděte ven, nevykročíte-li do lesů,
nic se nestane, a váš život nikdy nezačne…
Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
haůůůůůůů
Dobrá, vlku, zkusím to …

„Nevykročíš-li do lesů, nikdy se nic nestane a tvůj život nezačne…“  Vlčí rasa, z knihy Ženy, které běhaly s vlky.

Vyjdi ven, ať jsi kdekoliv, a tanči!

Pokud se má něco změnit v našich životech, jsme to my. My máme v sobě La Que Sabé, tu která ví. Má-li dojít k vnitřní změně, každá jednotlivá žena ji musí provést sama. Má-li nastat světová změna, my ženy máme svůj způsob, jak napomoci k jejímu dosažení. Jako La Loba shromažďuj kosti ztracených cenností a vyzpívej je tancem zpět k životu.

Tanec pro ženy každého věku, formy i poslání.

 

Organizační informace

Datum: 15.4.2024
Čas: 18.00-21.00 hod.
Cena: 490 Kč
Místo: Prostor 8, Smilovského 8, Praha 2
Kontakt: Michaela Petersen, tel. 604602246, [email protected]
Co s sebou: volné pohodlné oblečení, uzavíratelnou láhev s pitím

 

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference

Z celého srdce ti děkuji za energeticky bezpečný prostor v kterém jsem mohla doléčit co bylo potřeba. Děkuji i za tvou podporu v procesu ve chvílích kdy jsem strnula. Děkuji 💗 za všechnu Tvou práci

Margita

Drahá Míšo. Chci Ti poděkovat s velikou úctou k Tobě za včerejší seminář La Loby. Musím říct, že díky Tvému vedení a špetkou srandovnosti (vnitřního dítěte, co jsi projevila při vedení) a promítala do nás Žen, bylo krásné a otevírající. Díky Tvé jemné a zároveň silné profesionálnosti jsem se mohla po dlooouhé době otevřít.A zároveň jsem měla chuť se otevírat i Ženám, silným Ženám, které ve mě vyvolávají strach. Vždy jsem Toto, co ve mě vyvolávaly, otáčela proti nim a uzavírala se. Děkuju Ti, že jsi mi Svou krásnou duší ukázala, že se není čeho bát a lásku projevovat i skrze své vnitřní šrámy na duši. Ještě jednou Ti děkuji za to, že jsem mohla prožít krásný večer s Tebou a ostatními Ženami v plnosti a krásné proudící ženské síle!

... ještě jednou děkuji za včerejší setkání. Naplnilo mě silou a optimismem....

La Loba
Michaela Petersen

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky. Více

Chci se zúčastnit semináře

15. duben 2024 – 18:00 - 21:00
490 Kč

Přihlásit se

Další semináře

Michaela Petersen Michaela Petersen

Věřili byste tomu, že ještě pár lety, fyzikové nedokázali vysvětlit, jak vůbec čmelák může létat? ... když má na svá malá křídla příliž velké tělo! Ale může, už to ví, úsměv. Čmelák vás na vaší cestě může podpořit, abyste dokázali to, co se ostatním může zdát nemožné. Pomůže vám vyživit pocit síly a naprosté důvěry ve své schopnosti.

Detail semináře