Tanec La Loba – Jízda na Tygrovi

Vyzve-li nás k tanci Tygr, můžeme se těšit na dosud neznámé dobrodružství, cestu k pokladu a gejzír tvůrčí energie, která se naším prostřednictvím chce projevit ve světě. Za svou ochotu postavit se současným životním výzvám si můžeme užít i úžasnou spolujízdu na Tygrově úspěchu.

Obávaného, avšak fascinujícího a vznešeného Tygra uctívají mytologie celé Asie. Tato hbitá kočkovitá šelma přináší změnu a nové nápady zralé k realizaci. Učí jasnozřivosti a jasnosluchu. Vybízí nás k boji za to, co cítíme v srdci.

Přes svou pověst nebezpečné šelmy je překvapivě laskavým společníkem na cestě. Pomůže nám kráčet cestou srdce. Vyzná se v našem vnitřním lese, varuje před jeho neschůdnými místy a překážkami a umí také objevit tajné pěšinky a zkratky. Zná vchody do jiných světů a skrytých bran, střeží naši posvátnou tvůrčí sílu. Kromě ní dokáže vzbudit nadšení, důvěru, trpělivost, vášeň i vzpouru. Dovede nás k našemu vnitřnímu chrámu, k naší esenci. Neplánuje, koná – tady a teď!

Překročte své „hranice“ a odhoďte všechna omezující očekávání a konvenční měřítka. Prožijte tanec jako tvůrčí proces v celé jeho hloubce a obsažnosti a odevzdejte se mu bez zábran. Užijte si jízdu na hřbetu Tygra, oslavujte!

Taneční workshop je určen všem – ženám i mužům.

 

Doba trvání večera: 3.5 hod
S sebou: pohodlné oblečení
Cena večera: 450,- Kč za jeden večer
Počet účastníků: 4–15
Informace o tanci: Michaela Petersen, tel. 775 696 008
Rezervace večera: přímo na stránkách Prostor 8 a nebo na

Lektorka: Michaela Petersen

„Cesta životem ji dovedla až k indiánům Q´ero do Peru a do kruhu stařešinů v Kolumbii, Brazílii a Guatemale. Bydlela s Toltéky v Mexiku, tančila s nimi obřadní tance u pyramid Na tomto silném místě se jí propojili zkušenosti z cest do dalekých i blízkých zemí, síla komunikace, radost z tance a pohybu do unikátní léčivé cesty tance. Vede semináře tance a osobního růstu v Česku, Dánsku, Španělsku, Portugalsku a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference účastníků

 

Jízda na Tygrovi, Prostor 8, Praha 2

Jízda na Tygrovi, Prostor 8, Praha 2

Jízda na Tygrovi, Prostor 8, Praha 2

Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.