Cesta do světa silových zvířat roku 2020

..Jedinečná příležitost najít si v tanci svého zvířecího průvodce a pomocníka na rok 2020.

Jedinečná příležitost najít si v tanci svého zvířecího průvodce a pomocníka na rok 2020. Jakou kvalitu potřebujeme podpořit nebo naopak poléčit? Lehkost? Přerod? Vnitřní sílu? Hravost? Schopnost léčení? Jaký zvířecí průvodce na nás čeká? Jaký bude rok 2020?

Přijďte zkontaktovat svého zvířecího přítele. Poznat jeho sílu a vyslechnout si, jaké má pro vás vzkazy, rady, jakou podporu vám může dát pro rok 2020.
Přijďte se s ním setkat v tanci a pohybu pod vedením Michaely Petersen.

Některá zvířata jsou skutečnými mistry v umění přežít a přizpůsobit se. Jiná pečlivými ochránci a pěstouny. Některá velice plodná nebo vynikají odvahou a silou. Další nás mohou naučit hravosti. Svět zvířat nám nabízí svůj potenciál. Může nám pomoci při odhalování našich vnitřních sil, schopností a jejich praktické využití v každodenním životě.

Prožijte tento večer na vlnách tance a komunikace se silovými zvířaty a protančete se ke svému silovému zvířeti a pomocníku pro tento rok.

 

 

Doba trvání večera: 4 hod
S sebou: pohodlné oblečení
Cena večera: 500,- Kč za jeden večer (sleva – studenti, senioři: 400,-Kč)
Počet účastníků: 4–15
Rezervace večera: přímo na stránkách Prostor 8 a nebo na
Lektorka: Michaela Petersen
Informace o tanci: Michaela Petersen, tel. sms 604602246, www.nusta.cz,

„Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři cesty – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací, … vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.“

 

Reference účastníků

 

Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.