Ondřej Věnek Vysopal


Ondřej vystudoval bakalářský obor Sociologie a sociální antropologie a magisterský obor Obecná antropologie – Integrální studium člověka (se specializací na sociální a kulturní antropologii a humánní etologii) na Univerzitě Karlově. Na stejné univerzitě studoval také obor Sociologie, kde se zabýval vlivem Feuersteinovy metody na absolventy kurzu.

Po studiích pracoval v konzultantské společnosti ve strategickém marketingu, se kterou dodnes spolupracuje jako externí konzultant. Feuersteinově metodě se jako soukromý terapeut věnuje naplno od roku 2015.

Pracuje s lidmi z celé šíře populace, a to jak individuálně, tak i ve skupinách. Metodu vyučuje především v Praze, ale také v Žatci.

V září roku 2016 se stal ředitelem vzdělávací organizace Charlie Karlín, z.ú. (www.charliekarlin.cz), přes kterou se angažuje v národních a mezinárodních projektech. Tyto projekty se zaměřují především na diseminaci a implementaci metody v různých vzdělávacích institucích.

 

Reference na Ondrovy kurzy a lekce

Nadcházející akce lektora

Feuersteinova metoda pro jednodušší život (ukázková hodina)

 20.7.2020      18:00    

Chcete zlepšit svoje životní strategie a dosáhnout více s menším úsilím? Jste zvědaví, co se děje, když přemýšlíte a pracujete s informacemi? Chtěli byste se učit rychleji a ve větší pohodě? Hledáte místo, kde si můžete dopřát chvilku a věnovat se sami sobě? Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování je určena právě pro vás!