Yamaha První krůčky k hudbě (18 měsíců – 4 roky)

3. září - 27. červen 2025 - úterý 16:00-16:45YAMAHA

Přihlašte se včas

3. září - 27. červen 2025 - úterý 16:00-16:45
3700/ pololetí Kč

Chci se přihlásit

Yamaha hudební kurz První krůčky k hudbě (18 měsíců - 4 roky)

Yamaha hudební kurzy:

Vychází z předpokladu, že všechny děti spontánně reagují na zvuky, tóny a rytmus. Obsahem jsou jednoduché písně, vyprávění, hudebně pohybové a rytmické hry, poslech skladeb, hra na rytmické hudební nástroje (včetně doplňujících výtvarných a pracovních činností). Děti si zvykají na pobyt v kolektivu a učí se sociálním vztahům. Hravá forma všech činností a rozvoj přirozené zvědavosti jsou předpokladem pro úspěšné zvládnutí procesu učení v pozdějším věku.

Každá hodina rozvíjí určité téma ze života dětí, které odpovídá jejich věku a zkušenostem. Ke každému tématu je připravena odpovídající píseň, báseň a poslechová ukázka, takže společně s příběhem a rytmickou nebo pohybovou hrou tvoří hodina organický jednotný celek.

 

Organizační informace

Trvání kurzu: od 3. září 2027 do 25. června 2024/ 2 pololetí
Začátek lekcí: 16:00
Ukázková lekce: na začátku září
Lekci vede: Pavlína Albrechtová a tým
Doba trvání lekce: 45 min
Maximálně: 8–12 dětí v doprovodu rodiče či prarodiče
Doporučený věk: od 18 měsíců do 4 let
Obsah učiva: tematické písně, rytmické hry, elementární hra na hudební nástroje, pohybové hry spojené s poslechem hudby, výtvarné a pracovní činnosti
Učební materiál: leporela včetně CD s doprovody zakupují žáci přímo u vyučujícího, a to výhradně v hotovosti
Vybavení žáka na hodinu: rodič i dítě by měli mít pohodlné oblečení, učebnici k výukovému programu (k zakoupení u vyučujícího), penál (pastelky, tužku, gumu, lepidlo, izolepu a dětské nůžky), u pokročilosti PKH3 navíc rytmické kartičky (ke stažení: PKH3 – pomůcka ke stažení na výuku )
Cena kurzu: 3700 Kč / pololetí
Více informací: https://yamahaprogramy.auksys.com/yamaha/

 

YAMAHA

Výuku YAMAHA hudebních programů ovlivňují následující principy: Inspirace rozvojem řeči rozhodujícím způsobem určuje koncepci výuky YAMAHA hudebních programů. Dítě se učí mateřskou řeč přirozenou nápodobou. Ve vývoji dětského sluchu dochází mezi čtvrtým a šestým rokem k obrovskému kvalitativnímu posunu, který je důležitý jak pro rozvoj řečových předpokladů, tak i pro hudební rozvoj. Proto klademe velký […] Více

Přihlašte se včas

3. září - 27. červen 2025 - úterý 16:00-16:45
3700/ pololetí Kč

Chci se přihlásit

Další lekce

" alt=""> Petr Vojtíšek Petr Vojtíšek
zář
02

"Pohyb je život" je škola pohybu. Budeme Vás učit, jak se jinak hýbat. Ukážeme vám, jak žít ve vlastním těle, jak ho chápat a vnímat, jak se hýbat a jak být v klidu.

Detail lekce