Harmonizační jóga a tanec pro těhotné

Komplexní program pro těhotné ženy zaměřený na vědomý kontakt s tělem i s miminkem. Podpora na cestě k přirozenému porodu skrze pánevní tanec, uvědomění a vnímání těla, posílení intuice a napojení se na miminko. Pánevní tanec je skvělá příprava k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. Snižuje porodní bolesti a má spoustu pozitivních účinků na tělo. Na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

Tato lekce probíhala v minulosti a už skončila.
Pro aktuální lekce se podívejte na náš rozvrh.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Úterý 11:00 12:30 Kristýna Suchá Klubovna
Úterý
11:00 - 12:30 - s Kristýna Suchá - at Klubovna
  • Potřebujete se uvolnit a odreagovat?
  • Protáhnout a posílit tělo?
  • Získat důvěru, že samy zvládnete porodit své miminko?
  • Naladit se více na sebe a podpořit duševní rovnováhu?

Pak je lekce přímo pro vás. Je vhodná pro těhotné v jakékoli fázi těhotenství. Zkušenosti s jógou ani tancem nejsou potřeba, důležitá je radost z pohybu.

Harmonizace i tanec jsou skvělou přípravou k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. U porodu vám pomohou se na sebe lépe naladit a správně číst signály těla. Pánevní pohyby navíc snižují porodní bolesti.

Na začátku lekce se krátce představíme. Při úvodním povídání můžete (ale nemusíte) sdílet radosti a starosti okolo těhotenství v bezpečném kruhu stejně naladěných žen.

V následujícím rozcvičení se zaměříme na posílení partií, které jsou v těhotenství nejvíce namáhané (bederní a křížová oblast, mezilopatkové a zádové svaly, nožní klenba, cvičení proti křečím a otékání nohou), abyste si mohly naplno užít celé těhotenství.

Po protažení a posílení těla budeme pokračovat harmonizačním jógovým cvičením a následně pánevním tancem v jemném pomalém tempu.

 

  • Podpoříte plynulé proudění energie v těle a její působení na vnitřní orgány.
  • Díky harmonizačnímu cvičení navíc zvýšíte pružnost těla a posílíte celkovou duševní rovnováhu.
  • Pomocí pánevních pohybů houpete miminko, a ještě více s ním prohloubíte spojení.
  • Tyto taneční pohyby okysličují dělohu a celou pánev, posilují svaly (stehenní, lýtkové, pánevního dna) a jsou prevencí bolesti zad.

 

Na konci lekce proběhne relaxace, při které dochází ke zklidnění a hlubokému uvolnění těla a přináší další rovinu vnímání sebe sama a napojení na miminko.

Těším se na vás.

 

Cena jednorázové lekce: 240,- Kč
Cena celého kurzu: 4 lekce za 900,- Kč (225,- Kč/ lekci) nebo 8 lekcí za 1 720,- Kč (215,- Kč/ lekci)
Počet účastníků: 3–15
S sebou: pohodlné oblečení (může být i sukně)
Pro koho je kurz určený: Pro těhotné ženy jakéhokoli věku.
Více info: www.kristynasucha.cz

 

 

Reference účastníků

 

 

Harmonizační jóga, Prostor 8, Praha 2

Podporuji ženy v těhotenství, šestinedělí a dále v mateřství, aby nemusely tápat a mohly být plně samy sebou, ve své síle a mohly vědomě tvořit svůj život.