Pohyb je život

4. září - 31. květen 2024 - pondělí a čtvrtek 07:00-09:00Petr Vojtíšek

Přihlašte se včas

4. září - 31. květen 2024 - pondělí a čtvrtek 07:00-09:00
460,- CZK za dvě hodiny Kč

Chci se přihlásit

Pohyb je život

„Pohyb je život“ je škola pohybu. Budeme Vás učit, jak se jinak hýbat. Ukážeme vám, jak žít ve vlastním těle, jak ho chápat a vnímat, jak se hýbat a jak být v klidu. Možná Vás ale budeme muset nejdříve naučit, jak být dobrý student.

Pokud bychom chtěli vyjmenovat určité kategorie, tak třeba síla, mobilita, pružnost nebo cit pro rovnováhu. Ale Pohyb je mnohem, mnohem víc. Neučíme triky ani zábavné hry, učíme univerzální principy lidského pohybu. Malé součástky, ze kterých dokážete postavit velké věci.

Stejně jako každá škola máme program výuky, víme přesně, co vás chceme naučit a proč. A stejně tak máme jasno, co vás učit nebudeme… Neučíme se ani z Youtube ani z Instagramu, jako jediní v České republice učíme přesně podle Ido Portal Method.

Může se s námi učit každý – profese, stav ani věk není překážkou, protože Pohyb je pro každého.

Protože „Pohyb je život“.

 

Jak to funguje?

Nemáme lekce pro začátečníky a lekce pro pokročilé. Máme hodiny, kde jsou jak začátečníci, tak pokročilí. Má to svůj důvod a je to přístup, kterému věříme. Stejně tak nemáme lekce síly, lekce stojky, lekce mobility a lekce koordinace. Tohle je určité (umělé, ať chceme nebo ne) rozdělení toho, co děláme my – lekce pohybu.

Máme naprosto jasno, kam vás chceme za nějakou dobu dostat, víme na čem pracovat, proč a kdy, ale nepostupujeme podle přesného a daného plánu, protože nejsme stroje a trénink je potřeba přizpůsobit mnoha skutečnostem.
Cvičíme pravidelně 2xtýdně, pokaždé 2 hodiny. Zjistili jsme, že hodina je hodně málo, hodina a půl je taky málo.
 
Další otázky?

Organizační informace

Trvání kurzu: od září 2023 do května 2024
Lekci vede: Petr Vojtíšek
S sebou: Oblečení na ven i dovnitř, boty (když je hezky, jsme venku, když zima máme prostor a jsme uvnitř). Ideálně dlouhé i krátké kalhoty, jedno triko. Oblečení, ve kterém vám nebude vadit se válet po zemi, 3 tenisáky. Pokud věříte na pitný režim, tak něco k pití.
Cena kurzu: 460,- CZK za dvě hodiny, platí se předem na jeden semestr, další info: https://www.pohybjezivot.cz/vyuka/skupinova-vyuka/

 

Petr Vojtíšek

Osobním trenérem, instruktorem a učitelem jsem 7 let. Této profesi jsem se začal věnovat již při studiu Fakulty tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově, kde jsem absolvoval kurzy instruktora fitness (D. Stackeová) a výživového poradce. Během následujících několika let jsem absolvoval řadu kurzů, seminářů a přednášek. Mezi ty, co stojí za zmínku patří seminář […] Více

Přihlašte se včas

4. září - 31. květen 2024 - pondělí a čtvrtek 07:00-09:00
460,- CZK za dvě hodiny Kč

Chci se přihlásit
Zařazeno v: Cvičení

Další lekce

" alt=""> Petr Vojtíšek Petr Vojtíšek
zář
02

"Pohyb je život" je škola pohybu. Budeme Vás učit, jak se jinak hýbat. Ukážeme vám, jak žít ve vlastním těle, jak ho chápat a vnímat, jak se hýbat a jak být v klidu.

Detail lekce