Feldenkraisova metoda – Záda a klouby bez bolesti!

Cílem Feldenkraisovy metody je úleva od bolesti pohybového aparátu, větší lehkost pohybu a také celkové zklidnění a vyladění se v těle.

Tato lekce probíhala v minulosti a už skončila.
Pro aktuální lekce se podívejte na náš rozvrh.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Středa 18:30 19:30 Tereza Vohryzková Dětský sál
Středa
18:30 - 19:30 - s Tereza Vohryzková - at Dětský sál

Otevíráme další kurz Feldenkraisovy metody. Tato metoda nabízí velice jemný a účinný způsob, jak ulevit od bolesti zad nebo kloubů a pohybovat se opět s lehkostí.

Každá lekce je sérií pomalých a soustředěně prováděných pohybů v leže na zádech, břiše nebo na boku. Díky pomalosti a zacílení na detail se naše tělo i mozek znovu učí, jak provádět každodenní pohyby tak, aby pro nás nepředstavovaly námahu.

Metoda je díky své šetrnosti vhodná pro seniory, při rekonvalescenci po úrazu či operaci a pro těhotné. Je také velmi účinným způsobem, jak se jemně vrátit do těla v případě, že pracujeme celý den jen „hlavou“.

 

Lektorka: Tereza Vohryzková
Doba trvání lekce: 60 min
Termín kurzu (10 lekcí):  27.2 – 15.5.2019 (lekce neproběhne:  13.3. a 24.4.2019)
Není možné přijít na jednotlivou lekci, pouze na celý kurz.
S sebou: teplé a pohodlné oblečení, karimatky budou k dispozici na místě
Cena 10 lekcí: 1800 Kč
Přihlašování na kurz:

 

Tereza Vohryzková, Feldenkraisova metoda, Praha 2, Prostor 8

K Feldenkraisově metodě ji přivedla osobní zkušenost - byla fascinována nesmírnou promyšleností a účinností skupinových lekcí. Kombinace racionality a citlivosti jí velmi vyhovovala. Je zvyklá o věcech přemýšlet, ptát se a hledat vlastní řešení. A právě to ji Feldenkraisova metoda přináší - s pozorností zaměřenou na tělo a jeho úžasný potenciál.