Ashtanga Vinyasa jóga

Praktikujete jógu? Už jste slyšeli o Ashtanze? Ano nebo ne, nevadí.

Tato lekce probíhala v minulosti a už skončila.
Pro aktuální lekce se podívejte na náš rozvrh.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Středa 17:15 18:15 Tomáš Helbig Tatami sál
Středa
17:15 - 18:15 - s Tomáš Helbig - at Tatami sál

Ashtanga Vinyasa jóga patří mezi dynamičtější školy jógy. Skrze plynutí a setrvání v pozicích na 5 dechů očisťujeme své tělo a pomocí potu odvádíme nečistoty ven. Stejně jako když se čistí zlato, i my zahříváme naši krev a necháme tak nečistoty vybublat. Praktikováním první série dochází k očistě na fyzické i mentální úrovni. Dochází k léčbě těla, uvádění svalů do přirozené polohy, rovnání kostí, stimulaci orgánů a vybudování disciplíny i vnitřního řádu.

Během mých lekcí se seznámíte s principy Pozdravu slunce a naučíte se používat váš dech ve vlastní prospěch. Zvědomíte si svůj pohyb, sjednotíte ho s dechem a naučíte se tzv. vinyasu. Při lekci se řádně zapotíte, protáhnete, posilníte, uvolníte a příjemně zrelaxujete. Těším se na náš společně strávený čas.

Ashtanga Vinyasa jóga a praktikování první serie bude každou středu v Prostoru 8. Přijít může kdokoliv, ať už začátečník nebo pokročilý.

 

Doba trvání lekce: 60 min

S sebou: pohodlné oblečení

Cena jedné lekce: 200 Kč, sleva (senioři, studenti): 180 Kč

 

Ashtanga Vinyasa jóga , Prostor 8, Praha 2

Ashtanga Vinyasa jóga , Prostor 8, Praha 2

Tomáš Helbig, Prostor 8, Praha 2

Před několika lety jsem zkusil první lekci jógy a po tom, co mi došlo, co učitelka mínila tím "pes hlavou dolů", jsem u ní zůstal.