Akrojóga

2. září - 30. červen 2025 - čtvrtek 17:30-20:30SpringAcro (Kristýna Pružinová & Jonas Springorum)

Přihlašte se včas

2. září - 30. červen 2025 - čtvrtek 17:30-20:30
3 240,- (celý kurz), 285,- (lekce) Kč

Chci se přihlásit

Akrojóga

Akrojóga není jen o cvičení. V rušném světě vás naučí se zklidnit, vnímat přítomný okamžik a se svým partnerem budovat vzájemnou důvěru a porozumění.

Akrojóga

Akrojóga je komplexní pohybový systém, v němž najdete jak prvky akrobacie, tak i jógu a thajskou masáž. Procvičíte celé tělo a mozek, užijete si spoustu zábavy a ani si nevšimnete, že jste hodinu a půl cvičili! Vybudujete si ve dvojici důvěru a rozvinete vzájemnou komunikaci – a to vše zábavnou cestou. Akrojóga vás také naučí vnímat přítomný okamžik a pěstovat trpělivost.

Jak probíhají lekce?

Začátek lekce je věnován krátké rozcvičce. Společně se protáhneme, rozhýbáme a lehce zaposilujeme, a to jak samostatně, tak i v párech. Poté přijde na řadu krátký nácvik inverzí – čili pozicí hlavou dolů, jako jsou například stoje na hlavě, předloktí či rukou, a to vždy krok po kroku a s jištěním. Poté se přesuneme na samostatnou akrojógovou část. Při ní se naučíte nejrůznější pozice a přechody mezi nimi. Každý účastník si bude moct vyzkoušet všechny tři základní role – letce, který se pohybuje vzduchu, bázi, která je v kontaktu se zemí, a spottera, který zajišťuje jejich bezpečnost. Lekci pak uzavře společné zklidnění a krátká thajská masáž na uvolnění svalů.

Na lekce se můžete hlásit v párech, ale i jednotlivě. Vždy si budete mít s kým zacvičit! 🙂 A nebojte, žádné předchozí gymnastické nebo akrobatické zkušenosti nejsou potřeba. Budete sami překvapeni, kolik pozic zvládnete hned na první lekci “levou zadní”.

 

Organizační informace

Trvání kurzu: od 5. 9. 2024 do 30. 6. 2025
Čas: 17:30 – 19:00 mírně pokročilí a 19:15–⁠20:30 začátečníci
Kapacita: max. 20 lidí
S sebou: pohodlné oblečení, pití, ručník, cvičí se na boso
Cena kurzu: 3 240,- (možnost přijít i jednorázově, cena za lekci: 285,-)
Více info: https://locus-ergo.cz/joga1/
Instagramové profily: Spring acro, Gabriela Petráček

 

 

 

 

Lektoři

Gabriela Petráček

Gabča je certifikovanou lektorkou akrojógy (AY International) i hatha jógy. Několik let vede kurzy akrojógy se svým manželem Markem Petráčkem pod značkou AcroProject. Rovněž provozuje vlastní ordinaci ergoterapie LOCUS ERGO. Během kurzů tak dává důraz na správné a zdravé provedení cviků. Ráda létá i bázuje a zábava na lekcích je pro ni prioritou.

Instagramový profil: Gabriela Petráček

SpringAcro (Kristýna Pružinová & Jonas Springorum)

Akrojógové duo, které spojuje láska k pohybu. Oba se v dětství věnovali závodnímu irskému tanci a stepu a nyní vedou své vlastní žáky. Před několika lety propadli kouzlu akrojógy a v červenci 2023 absolvovali akrojógový instruktorský kurz pod vedením AcroProject. Rádi zkouší nové acro pozice a mění si role letce a báze. Ze všeho nejraději ale předávají svou lásku k akrojóze dál.

Instagramový profil: Spring acro

 

 

 

 

SpringAcro (Kristýna Pružinová & Jonas Springorum)

Oba se v dětství věnovali závodnímu irskému tanci a stepu a nyní vedou své vlastní žáky. Před několika lety propadli kouzlu akrojógy a v červenci 2023 absolvovali akrojógový instruktorský kurz pod vedením AcroProject. Rádi zkouší nové acro pozice a mění si role letce a báze. Ze všeho nejraději ale předávají svou lásku k akrojóze dál. Více

Přihlašte se včas

2. září - 30. červen 2025 - čtvrtek 17:30-20:30
3 240,- (celý kurz), 285,- (lekce) Kč

Chci se přihlásit
Zařazeno v: Cvičení

Další lekce

" alt=""> Petr Vojtíšek Petr Vojtíšek
zář
02

"Pohyb je život" je škola pohybu. Budeme Vás učit, jak se jinak hýbat. Ukážeme vám, jak žít ve vlastním těle, jak ho chápat a vnímat, jak se hýbat a jak být v klidu.

Detail lekce