Taneční kroužek (4−8 let) – UKÁZKOVÁ LEKCE

V tomto kurzu se děti mohou těšit na propojení hudby, zpěvu, rytmu i pohybu s jednoduchými divadelními prvky a metodami dramatické výchovy.

Lekce tance nabízí dětem ochutnávku pestré škály tanečních prvků a to z tance klasického, výrazového, baletu, ale i třeba street dance a hiphop. Společná hravá rozcvička, improvizace na reprodukovanou hudbu i na živo s pomocí rytmických nástrojů, kreativní tvorba vlastních tanečních partitur, pohybové fantazijní hry a závěrečné protažení a krátká reflexe v kruhu, to vše je náplní každé z lekcí. Snažím se přizpůsobovat momentální náladě, únavě i jednotlivým nápadům dětí. Důležité je pro mě uvolnění napětí, radost z pohybu, ale i objevování nového a překonání obtíží a překážek při nácviku konkrétních tanečků. Nechte své děti vyřádit, naplnit své taneční sny a naučit se něco nového!

 

Doba trvání lekce: 45 min
Věk: děti: 4–8 let
S sebou: pohodlné oblečení a lahvičku s pitím (obuv netřeba)
Cena ukázkové lekce: zdarma

 

Celý kurz:
Termín lekcí: 2. října 2018 – 25. června 2019
Cena lekcí: 1700,- Kč za pololetí nebo 2900,- Kč za celý rok
Platba probíhá přímo na lekci v hotovosti.
Přihlašování na lekci: 

 

Reference účastníků

 

Hudebně –dramatický kroužek, Praha 2, Prostor 8     Hudebně –dramatický kroužek, Praha 2, Prostor 8

Hudebně –dramatický kroužek, Praha 2, Prostor 8

Tanec pro děti, Alžběta Nováková, Praha 2 - Prostor 8Nováková

Ve svých lekcích propojuji práci s pohybem a hlasem, rytmem, dynamikou, důležitý je pro mě kontrast svobody, volnosti a řádu, napětí a uvolnění, struktury a improvizace. Chci inspirovat a být inspirována…