FELDENKRAISOVA METODA – ZÁDA A KLOUBY BEZ BOLESTI!

6. říjen - 8. prosinec 2021 – 18:05 - 19:05Tereza Vohryzková

Chci se zúčastnit kurzu

6. říjen - 8. prosinec 2021 – 18:05 - 19:05
2000 Kč

Přihlásit se

FELDENKRAISOVA METODA

Feldenkraisova metoda představuje zcela revoluční přístup k možnostem těla. Pracuje s tím nejdůležitějším pohybovým orgánem, který máme – s mozkem. Pomocí pomalých, pozorně prováděných pohybových sekvencí učí tělo, jak se hýbat efektivně a s lehkostí. Feldenkraisova metoda aplikuje princip učení na sféru lidského pohybu – vychází z předpokladu, že můžeme tělo naučit, jak nejlépe se hýbat. Nezaměřuje se primárně na svaly, šlachy a klouby, ale na nervovou soustavu a mozek. Místo tělesného “hardwaru” rozvíjí možnosti “softwaru” a v jednotlivých lekcích vylepšuje naše vnitřní pohybové programy.

 

Tato metoda je vhodná pro kohokoliv bez ohledu na věk, fyzickou kondici nebo předchozí zkušenost. Je obzvlášť vhodná při dlouhodobých bolestech zad, po operacích nebo při sedavém, strnulém zaměstnání.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Lektorka: Tereza Vohryzková
Doba trvání lekce: 60 min
Termín kurzu (10 lekcí): od 6.10.2021
Čas: 18.05-19.05
Není možné přijít na jednotlivou lekci, pouze na celý kurz.
S sebou: teplé a pohodlné oblečení, karimatky budou k dispozici na místě
Cena 10 lekcí: 2000 Kč
Přihlašování na kurz: [email protected]

Tereza Vohryzková

K Feldenkraisově metodě ji přivedla osobní zkušenost - byla fascinována nesmírnou promyšleností a účinností skupinových lekcí. Kombinace racionality a citlivosti jí velmi vyhovovala. Je zvyklá o věcech přemýšlet, ptát se a hledat vlastní řešení. A právě to ji Feldenkraisova metoda přináší - s pozorností zaměřenou na tělo a jeho úžasný potenciál. Více

Chci se zúčastnit kurzu

6. říjen - 8. prosinec 2021 – 18:05 - 19:05
2000 Kč

Přihlásit se

Další kurzy

Ondřej Věnek Vysopal Ondřej Věnek Vysopal

Chcete zlepšit svoje životní strategie a dosáhnout více s menším úsilím? Jste zvědaví, co se děje, když přemýšlíte a pracujete s informacemi? Chtěli byste se učit rychleji a ve větší pohodě? Hledáte místo, kde si můžete dopřát chvilku a věnovat se sami sobě? Feuersteinova metoda instrumentálního obohacování je určena právě pro vás!

Detail kurzu
Ida Sára Keltnerová Ida Sára Keltnerová

7 večerů přinášejících ucelený pohled, prožitek a proměnu v rámci rodinných a osobních vztahů a témat prostřednictvím konstelační metody. Tato metoda je jasná, srozumitelná a má svůj řád a zákonitosti. Přináší harmonii, uzemnění, odlehčení, sílu, více lásky, porozumění a nových nástrojů do života. Když začneme vidět a proměňovat nevědomé vlivy, které utváří náš život, vše se stane mnohem jednodušší.

Detail kurzu