Martin Švihla


Martin je lektorem osobního rozvoje a firemního vzdělávání, vyučuje bojové umění aikidospoluvytváří několik projektů pro lidi (například kavárnu Bistro Zahrada, lesní školku, aikido klub nebo Prostor 8).

V minulosti byl programátorem, vysokoškolským pedagogem, webovým vývojářem i shiatsu terapeutem a všechny tyto zkušenost používá ve své současné práci.

Martinovy semináře a kurzy jsou kombinací jednoduchého fyzického cvičení, komunikačních technik a psychologických her, čímž oslovují a integrují tělo, srdce a mysl. Jeho oblíbenými tématy jsou rovnováha těla a mysli, práce s emocemi, komunikace a řešení konfliktů nebo pracovní a energetická pohoda. Vede také mužské kruhy.

Nezávisle na tématu kurzu je základním pilířem jeho práce přítomné vědomí a rozvoj lidského potenciálu. Žije principy, které učí. A užívá si to.

 

Reference na Martinovy kurzy a lekce

Nadcházející akce lektora

Oživení: Odpočinek a regenerace

 21.11.2018      18:00    

Jednoduchá cvičení pro zklidnění a regeneraci v každodenním životě - jak se odpojit od každodenních povinností, vyčistit si hlavu, vrátit se k sobě a odpočinout si.

Otec v našem životě (mužský kruh)

 28.11.2018      18:00    

Otec je prvním mužem v našich životech. Jsme si vědomi, jak moc je náš otec postavou, která určuje náš vztah k našemu mužství, k životu, k ženám i k našim dětem? Na tomto večeru se podíváme na to, jak vztah otce a syna pochopit a přijmout tak, abychom se stali svobodnějšími a dospělejšími muži.

Oživení: Záměr a dosahování cílů

 9.1.2019      18:00    

Schopnost dosahovat cíle je schopností provést vizi z mysli do skutečnosti. Přijďte si na vlastní kůži zažijete, jak silný může být záměr, když máte tělo, které ho dokáže zhmotnit.

Peníze a úspěch (mužský kruh)

 27.3.2019      18:00    

Peníze, sláva a úspěch jsou často společensky oslavovány a považovány za měřítko "plnosti života". I tahle mince však má dvě strany.

Oživení: Pracovní prostředí a duševní hygiena

 10.4.2019      18:00    

Jak nastavit náš pracovní prostor, abychom pracovali efektivně a zároveň nás práce a měli jsme z ní radost? A jak najít duševní stabilitu ve stresu běžných dní, abychom našli vnitřní klid a dokázali odpočívat?

Oživení: Život v proudu

 29.5.2019      18:00    

Když jsme v souladu se sebou a s tím co se děje kolem, jsme v proudu. Všechno plyne jak má, na čase nezáleží a my jsme spokojení, tvořiví a naplnění.

Srdce muže (mužský kruh)

 12.6.2019      18:00    

Je mnoho způsobů, jak být mužem na tomto světě a každý z nás může objevovat vlastní cestu ke spokojenému životu.