Mistrovství vlastního života 2024

Mistrovství vlastního života

2-měsíční transformační online kurz, kterým nastartujete sebe i svůj život

7:30 hodin

66 dní / 36 lekcí

Máte o kurz zájem?
Zapište se na čekací listinu!

Online kurz „Mistrovství vlastního života“ je naplněný a právě probíhá.

 

Další běh kurzu začne v lednu 2025!

Chcete být mezi prvními, kteří se dozví, že přihlašování je opět otevřeno???

Jednoduše vyplňte vaše jméno a emailovou adresu a my se vám ozveme:

 

Mistrovství vlastního života - online kurz

 

Chceš doopravdy žít vlastní život?

najít v sobě stabilitu a jistotu,

mít více času na sebe a své blízké,

méně prokrastinovat a více tvořit,

plnit si své sny a zároveň

prospívat svému okolí?

Avšak

Točíš se pořád v jednom kolečku?

Zapomínáš na sebe?

Chybí ti vytrvalost nebo odhodlání?

Nedává ti to celé smysl?

Máš pocit, že svět se zbláznil?

 

Osobní mistrovství je celoživotní cesta.

Udělejte umělecké dílo z každého dne svého života

Každý toužíme po naplnění, po smysluplném životě, po rovnováze mezi prací a odpočinkem, mezi osobním a profesionálním. Každý chceme nějakým způsobem přispívat tomuto světu a zlepšovat ho.

Někdo chce být úspěšným podnikatelem, někdo se chce naplno projevit jako umělec, někdo chce žít šťastný partnerský život nebo být dobrým rodičem. Někdo chce studovat, někdo zlepšit své sportovní výkony.

Martin vytvořil tento kurz, abyste i vy mohli najít sebe sama a žít život podle svých představ – jakékoliv jsou vaše životní priority a cíle. 

Tento kurz je praktický a transformační – najdete v něm základní nástroje, které potřebujete, abyste mohli rozvíjet své mistrovství. V kurzu budete krok po kroku posilňovat svoje kvality – budete zlepšovat svůj záměr, vytrvalost, odvahu, soustředěnost, sebedůvěru, stabilitu… budete pracovat se svým tělem, myslí i emocemi, ale také zlepšíte svůj spánek a schopnost odpočívat.

Když se připojíte ke kurzu, zjistíte, že dobrý život není žádný zázrak, náhoda nebo dar pro vyvolené. Dobrý život je něco, co můžeme rozvíjet a zlepšovat všichni svým záměrem a prací, odhodláním a vytrvalostí. Když to v kurzu zažijete na vlastní kůži, zjistíte, že nejsou žádné limity vašeho mistrovství a úspěchu. Zjistíte, že se můžete stát mistrem svého života.

Martin Švihla

učitel aikida, lektor a podnikatel

Jmenuji se Martin Švihla a dlouhodobě mě zajímá rozvoj lidského potenciálu jednotlivce i celé společnosti. Za posledních 15 let jsem vedl několik projektů, které mění paradigma v České republice: vytvořil jsem kavárnu Bio Zahrada v Praze, spoluzaložil jsem lesní školku Živé děti, vedl jsem občanskou iniciativu Belgická žije! na záchranu aleje v Belgické ulici, byl jsem jeden z lektorů online programu Cesta pravého muže, založil jsem centrum osobního rozvoje Prostor 8…

Od roku 1988 cvičím různá bojová umění, hlavně Aikido – v současnosti vedu klub Aikido Praha Vinohrady a jako jeho hlavní učitel jsem nositelem 5. danu. Studoval jsem také japonskou masáž Shiatsu a několik dalších terapeutických technik.

Na cestě svého osobního mistrovství jsem vědomě bez přestávky 33 let a od roku 2005 lektoruji a sdílím své zkušenosti ve firmách – od malých společností až po mezinárodní korporace.

Jsem vděčný, že můžu inspirovat ty, kteří chtějí lepší život a chtějí na něm pracovat.

Martin Švihla - učitel aikida, lektor a podnikatel

O Martinovi v bodech

 • V rámci svých vzdělávacích projektů inspiroval několik desítek tisíc lidí všech věkových kategorií
 • V jeho klubu Aikido Praha Vinohrady cvičí každý rok kolem 200 dětí i dospělých
 • Je autorem mnoha populárních článků o rovnováze těla, mysli a emocí
 • Jeho sloupky o zázracích každodenního života vycházely 2,5 roku v časopisu Metro

 

Martin Švihla - přednáška o rovnováze těla a mysli
Martin Švihla - workshop mistrovství vlastního života

Co vám kurz přinese

1. Najdete sami sebe

Tento kurz začíná tím, že se vrátíte k sobě, do svého středu. A během celého kurzu postupně budujete pocit vlastní hodnoty a sebedůvěry.

2. Vytvoříte si pravidelné návyky, které podpoří váš život

Váš život je suma každodenních drobných rozhodnutí a aktivit – v kurzu posilníte ty návyky, které přispívají k vaší pohodě a naplnění.

3. Získáte více energie a času pro sebe a svoje projekty

Tento kurz je čas pro vás a zároveň trénink v tom, jak můžete pravidelně dávat čas a pozornost sobě a tomu, co chcete v životě dělat.

4. Objevíte stabilitu a optimismus

Vyrovnejte se se stíny minulosti, ukotvěte se v přítomnosti a dívejte se s optimismem a odvahou do budoucnosti. Tento kurz nabízí nástroje, které vám pomůžou zvládnout strach a proměnit ho v potenciál.

5. Zlepšíte svůj spánek a odpočinek

Zapomněli jste odpočívat a dobře spát? Celá jedna část tohoto kurzu je věnována spánku a přirozenému střídání aktivity a regenerace!.

6. Vyčistíte si hlavu, ovládnete své emoce a stres

V tomto kurzu najdete několik technik duševní hygieny a naučíte se, jak prakticky a jednoduše zvládat svoje emoce a stres.

7. Vytvoříte ze svého života mistrovské dílo

Tento kurz je navržen tak, abyste si ho mohli přizpůsobit na míru svému vlastnímu životu. Abyste vytvořili svůj vlastní a jedinečný život. Abyste se na konci svého života mohli ohlédnout zpět, usmát se a s vděčností říct: “Žil(a) jsem nejlépe, jak jsem dokázal(a).”

Lidé o Martinovi

„Skvěle připravený kurz“

Skvěle připravený kurz, který lze zvládnout i v naprosto bláznivém pracovním tempu. Pro mě opravdu efektivní životní mini inventury, které si člověk může dělat v průběhu roku několikrát a vždy se dostat blíže ke svým cílům a sám k sobě. Krásně se implementují do života. Uvědomění, jasné cíle a splnitelnost kurzu, oceňování sám sebe za každý krok, který v kurzu podstoupím mi umožňuje uvidět velikost v maličkostech a malých krocích.

— Michaela Švejdová

zakladatelka festivalu ALLfest, lektorka

MgA. Aleš Výmola

„Tohle se musí zažít“

Aplikace aikida v řešení konfliktů je skvělá myšlenka. Vše je pouze teorie, dokud si to na semináři s Martinem nevyzkoušíte osobně. Pro mne byla skvělá i jednoduchá cvičení, odhalující základní komunikační vzorce, které nevědomě aplikujeme ať už ve vztahu s partnerem, v rodině a zejména na pracovišti a v běžné komunikaci. Literatury je spousta, ale tohle se musí zažít. Jedním slovem: Doporučuji.

— MgA. Aleš Výmola

grafik a filmař

Dr. Michaela Karsten

„Nalezení vnitřní rovnováhy“

Martinovi bych velice ráda poděkovala za přínosný seminář. Lektor je naprostým vzorem ve svém oboru – po celou dobu semináře Aikido Management bylo vidět, že to o čem hovoří, je výsledkem jeho mnohaleté a intenzívní práce na sobě a podle osvojených technik také žije. … Velice přínosný byl pro mně nácvik nové strategie najití vnitřní rovnováhy, výchozího bodu pro jakékoliv jednání, důležitého nejen k získání uvolněnosti a lehkosti v jednání, ale i k dosažení plné koncentrace.

— Dr. Michaela Karsten

paměťová expertka

Tento kurz je čas, který věnujete sami sobě.”

Témata kurzu

“Mistrovství vlastního života” vám nabízí všechno, co potřebujete, abyste vzali život do vlastních rukou a mohli ho rozvíjet podle svých vlastních představ.

Tento kurz trvá 66 dní, obsahuje 36 navazujících lekcí a 19 příběhů a bonusů – celkem 7:30 hodin vzdělávacích videí. Obsah kurzu je rozdělený na 4 části – stabilita v každodenním životě, emoční a duševní hygiena, kvalitní spánek a odpočinek a optimistická a odvážná mysl.

Když se vydáte na tuto cestu, zapojíte se do 2 měsíčního programu, ve kterém každý druhý den získáte inspirativní videa a materiály. Zároveň dostanete úkoly, které vás budou skutečně zlepšovat a na kterých vyrostete. Denně strávíte v kurzu přibližně 15-20 minut a z těchto malých kousků “mikro-učení” vytvoříte mozaiku na míru vlastnímu životu.

Navíc je součástí kurzu komunikační platforma, kde se budete potkávat s lektorem Martinem Švihlou a ostatními účastníky kurzu – a najdete tam množství další podpory a inspirace.

Mistrovství vlastního života - online kurz

1. část: Praktický život

První část kurzu je věnována základním pilířům každodenního života – jsme v ní hodně praktičtí, abychom se měli v dalších částech o co opřít.

2. část: Optimistická mysl

Druhá část kurzu je věnována naší mysli. Uděláme úklid v minulosti, revizi našich přesvědčení a budeme pracovat se záměrem pro budoucnost.

3. část: Spánek a cirkadiánní rytmus

V předchozích částech hodně pracujeme, takže tato část je věnována odpočinku – protože kvalita spánku ovlivňuje kvalitu všeho, co zažíváme přes den.

 • Jak funguje spánek
 • Lepší spánek = více energie
 • Večerní rituál
 • Ranní rituál
 • Triky přes den
 • Pár slov k výživě
 • Shrnutí: skvělá energie

4. část: Emoce a duševní hygiena

Závěrečná část kurzu vám dá stabilitu ve vlnách vašich i cizích emocí – abyste životem pluli hladce.

 • Překonat strach a nervozitu
 • Zvládat stres
 • Prevence a zotavení po stresu
 • Přepínání mezi úkoly
 • Jak si vyčistit hlavu
 • Síla pauzy
 • Shrnutí: lehkost bytí v proudu

V tomto kurzu získáte

 • ucelený zážitkový a transformační program pro zlepšení vašeho osobního mistrovství
 • 4:10 hodin vzdělávacích videí ve 36 lekcích
 • přístup k programu na 1 rok
 • níže uvedené bonusy v trvání 4:20 hodiny a ceně 4200 Kč

K tomu navíc

 • Bonus #1 v hodnotě 1850 Kč: 12 bonusových videí s praktickými technikami a cvičením
 • Bonus #2 v hodnotě 700 Kč: 7 bonusových videí s příběhy ze života
 • Bonus #3 v hodnotě 1650 Kč: 3 živá online setkání k probíraným tématům a odpovědi na aktuální otázky účastníků
 • Bonus #4 zdarma pro radost: živé setkání s Martinem a ostatními účastníky (v případě zájmu)

Garance spokojenosti

Za kvalitou našich kurzů si hrdě stojíme. Avšak pokud kurz z nějakého důvodu nesplní vaše představy, dejte nám do 14 dnů od začátku kurzu vědět a my vám vrátíme peníze. Takže nákup kurzu není pro vás riziko ale příležitost objevit něco nového!

Máte o kurz zájem?
Zapište se na čekací listinu!

Online kurz „Mistrovství vlastního života“ je naplněný a právě probíhá.

 

Další běh kurzu začne v lednu 2025!

Chcete být mezi prvními, kteří se dozví, že přihlašování je opět otevřeno???

Jednoduše vyplňte vaše jméno a emailovou adresu a my se vám ozveme:

 

Mistrovství vlastního života - online kurz

Reference účastníků

„…že je to potřeba nejenom pro všechny lidi, ale také pro mě.“

— Michaela Švejdová

zakladatelka ALLfest a Mobbing Free Institute

„Mít velké sny a plnit si je“

Kurz mi dal hravý řád do chaosu mých běžných dní. Díky němu jsem ve svém životě prioritou. Což vnímám s dvěma malými dětmi jako super úspěch. Těším se z maličkosti a přitom se nebojím mít velké sny a plnit si je. Děkuji!

— Janita Urbanová

lektorka, podnikatelka a maminka

„Pokud máte chuť na sobě pracovat“

On-line kurzů dnes najdete tisíce. Ale jen málokterý má opravdu kvalitu. Pokud máte chuť na sobě opravdu a upřímně pracovat, nechat se při tom jemně vést a inspirovat, pak vám kurz MVŽ od Martina pomůže splnit vaše sny a cíle.

— Petr Beneš

podnikatel

Víc věřím sama sobě“

Kurz mi přináší přesně to, proč jsem do něj šla – pomoc s tím, jak si zorganizovat svoje dny tak, abych byla spokojená a užívala jsem si je. A zároveň jsem objevila nová témata, která chci rozvíjet dále (například příběh člověka).

Jednotlivá videa byla pro mne jako pohlazení po duši, přinesla mi větší pohodu do života a na konci kurzu mám pocit, že víc věřím sama sobě.

— Milada

učitelka angličtiny

Tolik informací, tipů a AHA momentů“

Pro mne je zatím kurz jedním obrovským překvapením. Tedy neměla jsem žádná očekávání,  jen jsem věděla,  že tu mám být a dostává se mi tolik informací, tipů a AHA momentů. Jsem nesmírně vděčná,  že tu jsem a děkuji i za to jak skvělou komunitu tu máme. Pomalu se posouvám (přibližuji) k záměru,  který jsem si na začátku kurzu dala a to mi ohromně prospívá jak po emoční tak fyzické stránce. Martine 》 velice děkuji za to co děláš a jakým stylem nám vše předáváš.

— Eliška Šimek Polzerová

„A tak to posílám dál, protože mi to dává smysl…“

Na svojí cestě jsem prošla x krzů, vyzkoušela x technik a potkala x lidí… Každý ten jeden střípek měl něco do sebe, ale nic nebylo tak komplexní, tak dobře, jednoduše a srozumitelně definované, tak dlouhé a přitom pořád svěží a technicky i mentálně opečované jako toto.

„Mistrovství vlastního života“ je koncipované jako on-line kurz, je v něm časová osa, aby se bylo čeho držet, ale tempo si volíte podle sebe. Dostanete přístup k výukovým videím, máte možnost se připojit do skupiny lidí, kteří prochází kurzem s vámi… sdílet, ptát se, inspirovat se… nechybí on-line setkání, která jsou avizovaná dopředu… chceš být, buď, nechceš /nemůžeš být, nevadí, záznam bude k dispozici.

Celých 66 dní a ještě pár dní navrch, nad celým kurzem bdí a v komunitě aktivně interaguje Martin Švihla, tvůrce MVŽ, učitel aikida a inspirativní člověk, který předává to, co sám žije.

Ve skupině, se kterou jsem já procházela kurzem (a ještě se tam nějaký čas rozhodně budu vracet), je nás mnoho… každého nás to zastihlo v jiný čas, v jiném nastavení a v různých fázích našich příběhů… každý tam přišel s jinou motivací, zkušeností a disciplínou… a tak si taky každý odnesl něco jiného… pro každého byl aha moment někde jinde… ale nevím o nikom, kdo by litoval peněz, nebo času, který sem investoval.

A tak to posílám dál, protože mi to dává smysl…

— Lenka Babická

masérka, podnikatelka

Jana Mašková

„Konečně si umím naslouchat“

Naučila jsem se nenápadné techniky, jejichž pravidelné praktikování mi usnadňuje každodenní život. Už vím, jak se sebou „pracovat“ ve stresových situacích, když jsem unavená, přepracovaná, když nedokážu vypnout hlavu nebo prožívám velké emoce. Všímám si signálů svého těla. Konečně jim umím naslouchat a reagovat na ně. Díky, Martine, za tvé jemné a trpělivé vedení.

— Jana Mašková

lektorka, terapeutka a karierní průvodkyně

Máte ještě nějaké otázky? FAQ!

Proč je tento kurz označený jako “transformační”?

Mít více stability, převzít odpovědnost za svoje úspěchy, vnímat vlastní hodnotu, smířit se s minulostí, dívat se s odvahou do budoucnosti, soustředěně pracovat i hluboce odpočívat… to jsou některé z věcí, které v kurzu objevíte. Kurz vás postupně provede hlubokými změnami vašich přesvědčení a návyků… a pokud ho absolvujete, budete úplně novým člověkem.

Je opravdu možné zažít hlubokou změnu za 66 dní?

Ano! 66 dní je čas, během kterého si vytvoříte a upevníte nový návyk. Martin Švihla vytvořil tento kurz tak, abyste se díky němu opravdu vrátili k sobě a začali vytvářet svůj život zevnitř, ze své jedinečnosti. V kurzu najdete kromě inspirace a motivace i techniky a cvičení, které vám umožní měnit váš každodenní život ve skutečnosti. Pokud věnujete kurzu a sobě dva měsíce, stanete se úplně novou verzí sebe.

Jak může jeden kurz zlepšit u někoho podnikatelské úspěchy a u někoho jiného rodinnou pohodu?

Skvělá otázka! Tento kurz je zaměřený na osobní mistrovství a základní kameny vašeho úspěchu. V kurzu budete měnit svoji kvalitu: duševní rovnováhu, osobní hranice, soustředění, schopnost odpočívat…

Když změníte sebe, zlepší se vaše projekty i vztahy. A zároveň získáte nástroje, kterými svoje osobní mistrovství můžete rozvíjet do konce svého života. Protože trénink dělá mistra!

Jak praktický kurz vlastně je?

Kurz je založený na střídání inspirace a akce: obsahem každé lekce jsou informace a také praktický úkol, který můžete udělat a tím se skutečně zlepšit. Navíc jsou součástí kurzu příběhy ze života a fyzická cvičení, která podpoří aktuálně probíraná témata. Obsah dostáváte každý druhý den, takže následující volný den máte čas na vlastní praxi.

Můžu dělat kurz svým vlastním tempem?

Určitě můžete pracovat vlastním tempem! Je na vás, jestli budete postupovat navrhovaným tempem “jedna lekce za dva dny”, nebo si vytvoříte vlastní rytmus. Předpokladem úspěchu není rychlost, ale pravidelná a dlouhodobá práce.

Je také možné, že si budete muset udělat v průběhu kurzu přestávku… to se v životě může stát. I v takovém případě bude kurz pro vás fungovat – za předpokladu, že se k němu po přestávce vrátíte.

Jaké další bonusy jsou v kurzu obsaženy?

Kromě hlavních videí je v kurzu dalších 11 bonusových videí s různým cvičením a 6 inspirativních příběhů ze života. Účastníci se také můžou těšit na 3 živá online setkání s Martinem.

Jak dostanu svoje peníze zpět, když nebudu spokojen?

Je to jednoduché: pokud kurz z nějakého důvodu nesplní vaše představy, dejte nám do 14 dnů od začátku kurzu vědět a my vám vrátíme peníze. Samozřejmě, zároveň tím zanikne váš přístup do kurzu a nebudete ho moct dále studovat. Více informací najdete na stránce Garance spokojenosti. Záleží nám na vaší spokojenosti – nákup kurzu pro vás není riziko, ale příležitost objevit něco nového!