Protancuj se k porodu

Komplexní program pro těhotné ženy zaměřený na vědomý kontakt s tělem i s miminkem. Podpora na cestě k přirozenému porodu skrze pánevní tanec, uvědomění a vnímání těla, posílení intuice a napojení se na miminko. Pánevní tanec je skvělá příprava k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. Snižuje porodní bolesti a má spoustu pozitivních účinků na tělo. Na tom, jak rodíme a jak se rodíme, záleží.

Rozvrh hodin

  Začátek Konec Lektor Místo
Úterý 11:00 12:30 Kristýna Suchá Klubovna
Úterý
11:00 - 12:30 - s Kristýna Suchá - at Klubovna

Lekce je vhodná pro těhotné v jakékoli fázi těhotenství. Zkušenosti s tancem nejsou potřeba, důležitá je radost z pohybu.

Na začátku lekce se krátce představíme. Při úvodním povídání můžete (ale nemusíte) sdílet radosti a starosti okolo těhotenství v bezpečném kruhu stejně naladěných žen.
V následujícím rozcvičení se zaměříme na posílení partií, které jsou v těhotenství nejvíce namáhané (bederní a křížová oblast, mezilopatkové a zádové svaly, nožní klenba, cvičení proti křečím a otékání nohou), abyste si mohly naplno užít celé těhotenství.

Po krátké přestávce budeme pokračovat pánevním tancem v jemném pomalém tempu.

  • Vaše pánev se stává kolébkou pro miminko a můžete prohloubit spojení s ním.
  • Tyto taneční pohyby okysličují dělohu a celou pánevní oblast, posilují svaly stehenní, lýtkové i svaly pánevního dna a jsou prevencí bolesti zad.
  • V neposlední řadě houpou, masírují a kolébají miminko a vám přinášejí pocit uvolnění a radosti díky vyplavovaným endorfinům.

Pánevní tanec je skvělá příprava k porodu nejen pro ženu, ale i miminko. Tyto pohyby můžete využít i u porodu, kde – ze zkušeností žen, které na lekce chodily – snižují porodní bolesti. Můžete se protancovat porodem.

Na konci lekce proběhne relaxace, při které dochází ke zklidnění a hlubokému uvolnění těla a přináší další rovinu vnímání sebe sama a napojení na miminko.
Těším se na vás.

 

Cena jednorázové lekce: 240,- Kč
Cena celého kurzu: 4 lekce za 900,- Kč (225,- Kč/ lekci) nebo 8 lekcí za 1 720,- Kč (215,- Kč/ lekci)
Počet účastníků: 3–15
S sebou: pohodlné oblečení (může být i sukně)
Pro koho je kurz určený: Pro těhotné ženy jakéhokoli věku.
Více info: www.kristynasucha.cz

 

 

Reference účastníků

 

 

Protancuj se k porodu, Praha 2, Prostor 8

Podporuji ženy v těhotenství, šestinedělí a dále v mateřství, aby nemusely tápat a mohly být plně samy sebou, ve své síle a mohly vědomě tvořit svůj život.