Tanec LA LOBA (divoký večer pro ženy)

Zveme vás na otevřený večer divokého tance LA LOBA pro ženy. Protančete se ke svému nitru, ke své divoké vlčici. Zapojíte všechny své smysly. Bude čas i na sdílení, meditaci, povídání... Každý večer je jedinečný. Každý den je jedinečný. Prožijte ho naplno se vším, co k vám patří!

Prostřednictvím

  • tance
  • sdílení našich životních příběhů
  • cvičení i
  • meditace

se DOSTANEME K NAŠÍ DUŠI – NAŠÍ ESENCI, uvolníme svobodnou a divokou ženu, která je součástí každé z nás. Tato dílna je pro všechny divošky – ženy, každého věku, formy i poslání.

Kost po kosti, vlas po vlasu, Divoká Žena se vrací zpět. Během nočních snů, prostřednictvím životních událostí a tance pochopí a rozpomene si. Divoká Žena se vrací.
Divoška v nás nám našeptává slova a způsoby a my je následujeme. Pokud jsi tedy jenom kousek od toho, pusť se a přijď tančit hlubokou píseň La Loby. Užij si prostor lásky a zdravých instinktů.
Vydáme se do lesa, do našeho vlastního lesa – do ŽIVOTA.
Jděte do lesa, jděte ven, nevykročíte‐li do lesů, nic se nestane a váš život nikdy nezačne.
Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
Jdi ven do lesů, jdi ven
haůůůůůůů

Dobrá, vlku, zkusím to…
Vyjdi ven, ať jsi kdekoliv, a tanči!
Pokud se má něco změnit v našich životech, jsme to my. My máme v sobě La Que Sabé, tu která ví.
Má‐li dojít k vnitřní změně, každá jednotlivá žena ji musí provést sama. Má‐li nastat světová změna, my ženy máme svůj způsob, jak napomoci k jejímu dosažení. Jako La Loba shromažďuj kosti ztracených cenností a vyzpívej je tancem zpět k životu.
… „Nevykročíš‐li do lesů, nikdy se nic nestane a tvůj život nezačne.“ …
Vlčí řasa / z knihy

 

Doba trvání: 3.5 hod

S sebou: pohodlné oblečení

Cena: 450,- Kč

Více informací na e‐mailu:

 

La Loba, Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Michaela Petersen, Praha 2, Prostor 8

Na svých cestách za původními obyvateli jsem se setkávala se stařešiny v Jižní i Centrální Americe, prohlubovala komunikaci se zvířaty a studovala tance, až se mě propojily tři "cesty" – práce se šamany, s volným pohybem a komunikací,  ... vedu semináře osobního růstu a pohybové kurzy v Evropě a v zemích Jižní Ameriky.