Monika Jabbour

Zajíma se o Cvičení Jóga

Jóga mi do života vstoupila před 15ti lety a od té doby je mou nejlepší přítelkyní. Pomohla mi vyléčit tělo, přinesla mi do života vnitřní klid a duševní pohodu, dodává mým všedním dnům radost a potřebnou rovnováhu. Pracuji jako zdravotní sestřička u závodního a praktického lékaře a ve volném čase učím jógu.

Yin jóga je pomalé, krásné zastavení po uspěchaném dni plném stresu a přepracovanosti. Jóga pro seniory je vedena v klidném tempu, výuka jednotlivých pozic (ásan) je přizpůsobena individuálním potřebám jednotlivých účastníků. Své hodiny jógy doplňuji o dechová cvičení, meditace a aromaterapii.

Věřím, že jógu může cvičit každý bez rozdílu věku. Ráda bych, aby z mé hodiny lidé odcházeli jógou pohlazeni a uvnitř sebe se usmívali.

Kromě jógy miluji přírodu, dobíjí mě energií, je to můj velký zdroj. Nejraději se toulám Šumavou. Také ráda čtu strašidelné detektivky a občas se kochám uličkami staré Prahy. Snažím se, abych si každý den alespoň trošku užila, dělala si malé radosti a měla stále úsměv na rtech.