Jóga v Prostoru 8

Ashtanga jógu z klasické jógové školy si můžete zacvičit s Tomášem. Dynamickou Vinyasa jógou vás v angličtině provede Rosibel. Pokud s jógou teprve začínáte, pak pro vás bude ideální jóga pro Radost s Lindou. A nabízíme i jógu pro seniory s Monikou.

 

Jóga pro seniory

Naši cestou na hodinách seniorské jógy bude společné objevování radosti z pohybu, příjemné protažení těla a úsměv na tváři na cestě domů.

14:15 – 15:30 Monika Jabbour

Ashtanga Vinyasa jóga

Praktikujete jógu? Už jste slyšeli o Ashtanze? Ano nebo ne, nevadí.

17:15 – 18:15 Tomáš Helbig

Jóga pro radost

Jóga pro radost není jen cvičení, je to umění být pozorní, vnímavý sami k sobě, v síle radosti. Jóga propojuje 3 oblasti našeho těla – dech, tělo a mysl. Lekce zaměřené na uvolňující a dynamické prvky, v duchu Jin a Jang. 

18:30 – 19:45 Linda Nezhybová

Feldenkraisova metoda

Feldenkraisova metoda je moderní technika, která nabízí nový a velmi účinný způsob jak poznávat a rozvíjet své tělo. Pracuje s vědomým fyzickým pohybem a přináší tak uvolnění, regeneraci a zdraví. Výsledkem je elegantní pohyb a úleva od bolestí těla. Proto Feldenkraisovou metodu často používají profesionální tanečníci a sportovci. U nás ji můžete vyzkoušet i vy – nabízíme ranní i večerní lekci.

Feldenkraisova metoda – Záda a klouby bez bolesti!

Cílem Feldenkraisovy metody je úleva od bolesti pohybového aparátu, větší lehkost pohybu a také celkové zklidnění a vyladění se v těle.

18:30 – 19:30 Tereza Vohryzková