Žijte sami sebe

Celodenní interaktivní workshop, který vás naučí postavit se za sebe, žít tak, jak si přejete v souladu sami se sebou a následně vytvářet spokojené a harmonické vztahy.
Společně si rozklíčujeme, po čem vaše duše touží a proč se vám nedaří žít tak, abyste byli spokojení a radostní. Naučíte se pojmenovat emoce, které v sobě dusíte a osvojíte si praktické techniky, jak se nenechat pohltit vlastními emocemi. Ukážu vám, jak pracovat se strachem a postupně jej rozpouštět, aby vás nepohlcoval.

Po workshopu uvidíte jasný směr, kterým by se měl váš život ubírat, abyste se cítili spokojení a naplnění.

Termíny workshopu: 3.2.2018 od 10:00 do 17:00 (pokud nemáte volno, přijďte na druhý termín 21.4.2018 od 10:00 do 17:00)
Cena workshopu: 2490 Kč za osobu. Při platbě měsíc před zvoleným termínem je cena 2290 Kč. Přijďte ve dvou, zaplaťte měsíc předem, a workshop máte za 1990 Kč za osobu (celková cena za dvě osoby je 3980 Kč).
Přihlášení na workshop: 

Více informací získáte zde: www.hanawolf.cz/zijte-sami-sebe

Žijte sami sebe, Praha 2, Prostor 8

Hana Wolf

Jsem koučka, mentorka, lektorka, ale hlavně životní průvodkyně. Za dobu, co se věnuji osobnímu rozvoji a koučování, jsem slyšela mnoho různých příběhů Jedno měly společné: zraněné sebevědomí. Týkalo se jak žen, tak i mužů, bez ohledu na věk a profesi. U někoho se projevilo zraněné sebevědomí ve vztazích, u jiných v práci, financích a často se ozvaly i psychosomatické obtíže.