Základy sebeobrany a umění Wing Chun Kung Fu

Na semináři se naučíte sebeobranné techniky, seznámíte se s bojovými principy Wing Chunu a ochutnáte jedinečné cviky Chi Sau rozvíjející sílu, stabilitu a vnímavost pohybu.

Seminář Wing Chun Kung Fu je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Bude probíhat formou nácviků technik a demonstracemi jejich použití. V průběhu semináře budeme objevovat taoistické principy Wing Chunu a jejich použití v sebeobranně a každodenním životě.

Wing Chun Kung Fu je styl čínského bojového umění, které má kořeny v klášteře Šaolin. Wing Chun znamená v překladu „věčné jaro“. Wing Chun učí, jak pracovat s vlastní energií – jak jí neblokovat, ale následovat a užívat.

Naše škola Lok Yiu Wing Chun Kung Fu vyučuje autentické Wing Chun, které nám předávají mistři z rodiny Lok – přímí následovníci velmistra Ip Mana.

Více informací najdete v rozvrhu lekcí Wing Chun Kung Fu v Prostoru 8.

Doba trvání lekce: 240 min

S sebou: pohodlné oblečení

Přihlašování na lekci:

 

Kung-fu, Praha 2, Prostor 8

Marek Šmejkal, Wing Chun Kung Fu, Praha 2, Prostor 8

Marek Šmejkal je učitel Lok Yiu Wing Chun Kung Fu s téměř desetiletou zkušeností, sám praktikuje 20 let. Wing Chun Kung Fu v jeho podání vás naučí sebeobranné techniky a vnitřní dovednosti na posílení těla a mysli. A také práci s vlastní energií - abyste jí neblokovali, ale následovali a využívali.