Prodloužená lekce Přirozeného Pohybu

Přijďte zažít Přirozený Pohyb. Zdravé, jednoduché a zábavné "cvičení" na které se někde v minulosti zapomnělo.

Pohyb je součástí našeho života od samého narození. My se však hýbeme méně a méně! Zapomínáme se hýbat přirozeně a hlavně rozmanitě. Tím začínají různé potíže.

Dozvíte se, jaké podněty lidské tělo potřebuje a co mu v dnešním světě nejvíce chybí.

Vyzkoušíte si, jak se dá hýbat zdravě a přirozeně, „Hýbat se jako Člověk“, tak, abychom už vlastně nepotřebovali cvičit.

Dozvíte se, že klasické potíže jako jsou problémy s chodidly, klouby, páteří, a mnoho dalšího, lze poměrně jednoduše řešit a to tím, že dáme tělu přirozené podněty. Tímto jim lze samozřejmě i předcházet! A navíc to může být zábava, hra, radost … však uvidíte.

Co přesně nás tedy čeká? Pohovoříme o naší přirozenosti a začneme rozhýbávat chodidla, kyčle, ramena, páteř, budeme dřepět, „posilovat“ břicho, plazit se, budeme hrát pohybové hry.

Pokud se vám Přirozený pohyb zalíbí, můžete navštěvovat naše pravidelné, veřejné lekce, od listopadu každé úterý v čase 15:00–16:30.

Doba trvání lekce: 2.5 hod
Cena lekce: 600,- Kč
Pokud si pořídíte vstupenku na pravidelné Listopadové skupinové lekce (4 po sobě jdoucí), tuto Prodlouženou lekci od nás dostanete ZDARMA.
Přineste si s sebou: pohodlné oblečení
Další informace:

 

Matyáš Kozma, Praha 2, Prostor 8

Jak si sednu, jak jdu, kudy jdu, jak vnímám okolí … To vše jsou proměnné, které mohu měnit tak, abych nejenom dosáhl požadovaného úkonu, ale aby to prospívalo i mému tělu.