Feldenkraisova metoda pro těhotné ženy – 2denní seminář

Feldenkraisova metoda pomáhá nastávajícím maminkám přizpůsobit se změnám, ke kterým dochází v (jakékoli fázi) těhotenství. Jednoduše tím, že je naučí používat a přesouvat tělo pohodlnějším a efektivnějším způsobem.

Milé nastávající maminky, na tomto 2denním semináři společně otevřeme okénko do světa zkoumání a poznávání, do situace, ve které se brzy ocitne i váš nový potomek. V takto barevném světě pohybů vám osvětlím principy metody a následně vás (1. den) provedu dvěma skupinovými lekcemi (tzv. Awareness through movement aneb ATM), které budou zaměřeny (nejen) na přetáčení vašeho těla vleže, mobilní stabilitu, pohybový rozsah a na váš dech. Druhý den se obohatíme o další dvě lekce, zaměřené na hrudní koš a kyčle. Prostor pro dotazy a odpovědi na ně je samozřejmostí.

POZOR metoda je silně návyková. Její pozitivní účinky poznáte hned na místě a budete je vnímat i při a po návratu domů, a to je na tom to nejskvělejší.

Seminář je otevřen těhotným ženám v jakékoli fázi těhotenství, žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba. V případě rizikového těhotenství prosím raději konzultujte s Vaším lékařem.

Cena lekce: první den: 500 Kč, oba dny: 900 Kč
Další informace: 


Přineste si s sebou: pohodlné, teplejší oblečení
Délka: 2 x 2,5 hodiny
Poznámka: oba dny na sebe navazují, druhý den nelze absolvovat bez prvního

 

Ilustrační obrázek: Adéla Schovancová[/

Eva Dorňáková, foto by fotoraf.cz

Eva Dorňáková je certifikovaná učitelka Feldenkraisovy metody, masérka a učitelka jógy, v rámci své práce, ale i mimo ni se věnuje reflexologii, aromaterapii a psychosomatice.